690 680 960

Mitsubishi o mało nie potrąciło pieszej i dachowało. Dwóch mężczyzn uciekło, trzeci pobił ratownika

Groźny wypadek w Płouszowicach Kolonii pod Lublinem. Dachował tam samochód osobowy. Jak twierdzą świadkowie, jadące nim osoby były pijane.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 21 na lokalnej drodze w Płouszowicach Kolonii pod Lublinem. Służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejsce natychmiast skierowano załogę karetki pogotowia ratunkowego, straż pożarną oraz policję.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, mitsubishi jechało z dużą prędkością od strony drogi wojewódzkiej nr 830. W pewnym momencie auto o mało nie potrąciło idącej droga kobiety, po czym uderzyło w znajdujące się po drugiej stronie jezdni ogrodzenie.

Rozpędzony samochód przewrócił się na dach i zatrzymał kilkadziesiąt metrów dalej. Jak wyjaśniają świadkowie, pojazdem poruszały się trzy osoby a dwie z nich uciekły. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni zastali jednego z mężczyzn, który nosił ślady udziału w wypadku.

W pewnym momencie zaatakował on jednego z ratowników, uderzając go w twarz. Dzięki pomocy strażaków awanturnik został obezwładniony a następnie przetransportowany do szpitala. Pomimo, że wyczuwalna od niego była woń alkoholu, nie chciał on poddać się badaniu alkomatem. Zostanie więc od niego pobrana krew do badań.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zabezpieczane są także ślady, które pomogą ustalić, kto kierował samochodem w momencie zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-05-16 22:54:39

24 komentarze

 1. do dołu z wapnem z tym ścierwem a wy piszcie wielcy obrońcy moralności i życia plus znajomi przyjaciele tego czegoś że to nie zasłużyło i nikt nie ma prawa życia zabierać haha a takie ścierwo pijane może komuś umyślnie zabrać?

 2. Jak już wyżyliście się na moczymordach (i słusznie), to ja wyrażę swój szacunek dla właściciela posesji, że był na tyle przewidujący i postawił na tyle solidny płot, który nie pozwolił chamom wjechać mu do sypialni, a w dodatku przyczynił się do likwidacji przedmiotu przypominającego auto, służącego do popełnienia przestępstwa. 😆

  Dodam jeszcze, że i ja żałuję że te kmioty przeżyli, mój kolega grabarz ma żonę i 3 dzieci, które trzeba jakoś wyżywić.

 3. Tam jest próg zwalniający. Widać że zadziałał !!!

  • Asfalt - ten prawdziwy (nie jakiś tam składkowy Afromerykanin)

   Tak przy okazji…
   Jestem przeciwny progom zwalniającym, taniej, a zaryzykuję twierdzenie, że znacznie taniej jest zostawiać , budować, rowki zwalniające.

 4. I po co takie ścierwo ratować?

 5. kochampułszowice

  hahaha, od zawsze wiedziałem że to porządna wieś, tam jak chop nie wypije litry wina to do samochodu nie wsiado

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!