Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Incydent na meczu: Pijany kibic rzucił petardą, bramkarz trafił do szpitala

Podczas niedzielnego meczu V ligi w Chełmskiej Klasie Okręgowej pomiędzy drużynami Pławanice Kamień a Ruch Izbica miał miejsce incydent. Mecz został przerwany.

Mecz na boisku boisku sportowym w miejscowości Pławanice rozpoczął się w niedzielę o godzinie 15. W trakcie gry, z trybun w kierunku stojącego na bramce zawodnika Ruchu Izbica Łukasza Pastuszaka została rzucona odpalona petarda. Odbiła się ona od 27-latka a następnie wybuchła. W wyniku tego, piłkarz wymagał interwencji medycznej. Został on przetransportowany do szpitala.

Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń i jeszcze tego samego dnia, mógł wrócić do domu. Mecz decyzją sędziów został przerwany. Służby porządkowe z kolei zatrzymały kibica, który był sprawcą całego zdarzenia. Jak się okazało, 21-letni mieszkaniec gminy Kamień posiadał przy sobie jeszcze jedną petardę.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzisiaj, gdy już wytrzeźwiał, policjanci przeprowadzali z nim dalsze czynności w tej sprawie. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem. Mecz po incydencie nie został już wznowiony.

(fot. FB Ruch Izbica)
2016-05-16 20:50:16

3 komentarze

  1. NIE MA FUTBOLU BEZ ALKOHOLU!

  2. To nie kibic to pijany kretyn

  3. Czołowe grupy hoolsow nie powstydziły by się takiego w swych szeregach :p

Z kraju

Polityka i społeczeństwo