Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Milionowa inwestycja powstanie nad Zalewem Zemborzyckim. To okazały hotel z przystanią dla łodzi (wizualizacje)

W ciągu najbliższych trzech lat nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie postanie okazały hotel. Inwestycja zakłada stworzenie również przystani dla łodzi oraz wodnego parku rozrywki.

21 komentarzy

 1. Kiedyś rozmawiałem z panią i mówiła że pracowała w czynie społecznym, czyli za darmo przy powstawaniu tego zbiornika a teraz miasto i szemrany interes zarabia, tak się kończy socjalizm i nie wyczerpane zasoby ludzkie .

 2. Kolejny park wodny chcą do tego postawić? Niech lepiej zajmą się tym który stoi zamknięty w sezonie i tylko się rozpada xD Zresztą większość obiektów wokół zbiornika się rozpada, po co dokładać hotel do tej listy. Nie lepiej by było zrobić porządną ścieżkę rowerową dookoła i postawić oświetlenie?

 3. Hihihiiii
  Prima a prilis
  Jak syf w wodzie był to dalej będzie
  Kto z mieszkańców uwierzy w bajki?

 4. Wspaniale! I to wszystko za milion??? Jednak są cuda na tym świecie…

  • „Witold Janusz” jutro przeczytaj ciąg dalszy artykułu (czy też raczej jego wyjaśnienie), spójrz w lustro i napisz jak się poczułeś 🙂

 5. gdzieś k muchy musza parkować swoje jachty przecież nie nie liczą do ideologi co2

 6. A co z domem publicznymi który powstaje obok Orlenu? Od wielu lat ja i wielu samotnych panów z Wrotkowa, Zemborzyc na – nawet z Kreznicy nie możemy doczekać się otwarcia. Jak tak dalej pójdzie to zanim skorzystam z tej atrakcji będę musiał wydać fortunę na Viagrę

Z kraju