Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Milionowa inwestycja powstanie nad Zalewem Zemborzyckim. To okazały hotel z przystanią dla łodzi (wizualizacje)

W ciągu najbliższych trzech lat nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie postanie okazały hotel. Inwestycja zakłada stworzenie również przystani dla łodzi oraz wodnego parku rozrywki.

Już za kilka lat nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie powstanie hotel. Obiekt będzie zlokalizowany na kilku działkach od strony ul. Krężnickiej. Hotel zapewni nie tylko miejsca do spania, ale będzie można tutaj przede wszystkim odpocząć, zrelaksować się i poczuć się jak w domu. Oprócz hotelu wybudowany zostanie park do zabawy i rekreacji „Wodny Lublin”, a także przystań dla łodzi.

Jak informuje inwestor, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel będzie oferował szeroką gamę pokoi, które będą odpowiadały różnym potrzebom i budżetom. Bez względu na to, czy ktoś będzie podróżował sam, z rodziną czy w interesach. Zawsze znajdzie dla siebie tutaj odpowiedni pokój. A te będą wyposażone w łazienkę, klimatyzację, telewizję, dostęp do Wi-Fi i wiele innych udogodnień, które sprawią, że pobyt stanie się jeszcze bardziej komfortowy. Co ważne, pokoje będą stylizowane charakterystycznymi symbolami Lubelszczyzny.

W hotelu nad Zalewem Zemborzyckim odpoczywający mają poczuć się jak w domu. Z przedstawionych nam wizualizacji wynika, że pokoje zaprojektowane będą z myślą o zadowoleniu gości. Zaś personel hotelowy zadba o to, aby każdy czuł się wyjątkowo i miał wszystko, czego potrzebuje. Dzięki temu będzie można skoncentrować się na odpoczynku i wyciszeniu.

W pobliżu hotelu zostanie otworzona restauracja z cukiernią. Kuchnia ma zaskakiwać oryginalnością, ponieważ inwestor chce postawić na dania regionalne, prosto z naszego województwa. Co ważne, dania powstaną przy współudziale kół gospodyń wiejskich z terenu Lubelszczyzny i będą się opierały na składnikach dostępnych tylko lokalnie.

Do dyspozycji gości będzie również basen, siłownia, sauna, jacuzzi, oraz kilka sal konferencyjnych. Dodatkowo w usłudze znajdzie się spa z ofertą masaży i zabiegami kosmetycznymi, które pomogą się zrelaksować i w pełni odprężyć. Co ważne, przy obiekcie znajdzie się duży parking, stacja do ładowania pojazdów elektrycznych, a także myjnia.

– Chcemy stworzyć obiekt wkomponowany w otoczenie, spójny z regionem pod wieloma względami. Myślę tutaj o pokojach, kuchni, ale również o usytuowaniu hotelu zorientowanego na wschód. Tak, aby naszych gości witało wschodzące słońce. Z kolei park wodny, będzie za budynkiem, od strony ulicy. Będą tam zjeżdżalnie, baseny oraz inne atrakcje, o których dowiedzą się wkrótce m.in. mieszkańcy Lublina. Dodatkową atrakcją będzie przystań dla łódek oraz kajaków. W okresie letnim chcemy zapewnić naszym gościom również atrakcje w postaci sportów wodnych. Będzie coś jeszcze, ale to nasza tajemnica – mówi pan Piotr, przedstawiciel inwestora.

Hotel ma mieć łącznie 150 pokoi, sześć sal konferencyjnych, a także specjalne boksy przeznaczone do pracy online, wyposażone w szybkie łącze internetowe i zaplecze multimedialne. Nazwa obiektu obecnie jest jeszcze tajemnicą, ale udało nam się dowiedzieć, że będzie miała związek z miejscem, w którym hotel powstanie.

Milionowa inwestycja powstanie nad Zalewem Zemborzyckim. To okazały hotel z przystanią dla łodzi (wizualizacje)

Milionowa inwestycja powstanie nad Zalewem Zemborzyckim. To okazały hotel z przystanią dla łodzi (wizualizacje)

Milionowa inwestycja powstanie nad Zalewem Zemborzyckim. To okazały hotel z przystanią dla łodzi (wizualizacje)

Milionowa inwestycja powstanie nad Zalewem Zemborzyckim. To okazały hotel z przystanią dla łodzi (wizualizacje)

AKTUALIZACJA 2.04

Tekst o budowie hotelu nad Zalewem Zemborzyckim był naszym primaaprilisowym żartem

(fot. nadesłane)

21 komentarzy

 1. Kiedyś rozmawiałem z panią i mówiła że pracowała w czynie społecznym, czyli za darmo przy powstawaniu tego zbiornika a teraz miasto i szemrany interes zarabia, tak się kończy socjalizm i nie wyczerpane zasoby ludzkie .

 2. Kolejny park wodny chcą do tego postawić? Niech lepiej zajmą się tym który stoi zamknięty w sezonie i tylko się rozpada xD Zresztą większość obiektów wokół zbiornika się rozpada, po co dokładać hotel do tej listy. Nie lepiej by było zrobić porządną ścieżkę rowerową dookoła i postawić oświetlenie?

 3. Hihihiiii
  Prima a prilis
  Jak syf w wodzie był to dalej będzie
  Kto z mieszkańców uwierzy w bajki?

 4. Wspaniale! I to wszystko za milion??? Jednak są cuda na tym świecie…

  • „Witold Janusz” jutro przeczytaj ciąg dalszy artykułu (czy też raczej jego wyjaśnienie), spójrz w lustro i napisz jak się poczułeś 🙂

 5. gdzieś k muchy musza parkować swoje jachty przecież nie nie liczą do ideologi co2

 6. A co z domem publicznymi który powstaje obok Orlenu? Od wielu lat ja i wielu samotnych panów z Wrotkowa, Zemborzyc na – nawet z Kreznicy nie możemy doczekać się otwarcia. Jak tak dalej pójdzie to zanim skorzystam z tej atrakcji będę musiał wydać fortunę na Viagrę

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo