Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Michał Kołodziejczak na proteście w Borkach. Należy mówić jednym głosem, wówczas jest duża szansa na wygraną

Protestujący na drodze krajowej nr 19 w Borkach w powiecie radzyńskim rolnicy spotkali się z wiceministrem rolnictwa. Nie brakowało emocji i zarzutów wobec Kołodziejczaka. Ten jednak zaapelował, aby trzymać się razem. Zapewnił też, że działa w ich interesie.

86 komentarzy

 1. Lewaczek Lolo miły miękki chłopiec

  Stara metoda ryżego. Jak poprzednio był premierem, to przyszli do niego Artyści. Kulturalnie, wręczyć petycję. Ten sam ją podpisał i odesłał ich do swojego podwładnego – ministra kultury. Artyści osłupieli: „Ziom, ale my protestujemy przeciwko tobie!” -„A co ja mogę. Ja was popieram, idźcie z tym do ministra”.

  • Prawaczek Trollo twardy zły dziadziuś

   Nuudy. Zebrało się ze dwóch trolli, mnożą się pączkują nadymają i nawalają tu na Kołodziejczaka równo, jak pisowska upadła wladza nakazuje. Dajcie sobie siana albo owsa, miętkie dętki.

   • Uuu, zabolało. Podyskutuj z tym merytorycznie, a nie przedrzeźniasz. Problem w tym, że większość wyborców KO czy Szymusia słabo pamięta czasy pierwszych rządów Hyżego. W podstawówce nie zwraca się takiej uwagi na politykę.

    • Ale do jasnej, ile razy można wracać do przeszłości i mówić o przeszłości zamiast o teraźniejszości? Dlaczego twój ryży teraz wrócił? Bo pisowcy znowu tak narobili, że trzeba się brać i naprawiać. A to się dzieje cyklicznie. Raz ci, raz tamci. I jak tylko będziemy gadać że ten za tamtej kadencji to a ten za entej tamto, to do niczego nie dojdziemy. Przestępców rozliczyć i zamknąć, a ludzi co się jeszcze nadają brać do roboty i nie powielać starych błędów . Już uszami i nosem wychodzą hasła „ryży” „lewaki” „prawaki” „ubeki”

 2. Pogonimy ryżą wronę do niemiec.

 3. Gdzie te 100 obietnic tfuska frajerzy

 4. Dostał kilka ssynów i z popodwiniętym ogonem uciekł

 5. Kołodziejczak do dymisji kołodziejczak do dymisji kołodziejczak do dymisji kołodziejczak do dymisji kołodziejczak do dymisji kołodziejczak do dymisji

 6. Przecież wystarczy popatrzeć na jego gębę i już wiadomo, że to szuja!!!

 7. przeciesz to przed ostatni ganster z imunitetem

 8. W Lubertowie był Pan Morawiecki i cicho sza, a jak jakieś przygłupy się pokarzą i odezwą z koalicji 13 Grudnia to wielkie halo i propaganda non stop

  • Nie do końca. Jak JarKacz miał przyjechać do Lublina, to szczuli już kilka dni przed.

Dodaj komentarz

Z kraju