Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Michał Kołodziejczak na proteście w Borkach. Należy mówić jednym głosem, wówczas jest duża szansa na wygraną

Protestujący na drodze krajowej nr 19 w Borkach w powiecie radzyńskim rolnicy spotkali się z wiceministrem rolnictwa. Nie brakowało emocji i zarzutów wobec Kołodziejczaka. Ten jednak zaapelował, aby trzymać się razem. Zapewnił też, że działa w ich interesie.

86 komentarzy

 1. Łatwo innym radzić jak samemu się sprzedało za garść srebrników. Problemem są decydenci psunijni co robią wszystko aby ten kontynent i mieszkańców pogrązyć i zniewolić.

  • Brawo Kołodziejczak, widać że działa, a nie siedzi tylko na stołku. Te chamskie okrzyki biorą się z zazdrości, że ma stanowisko, bo ktoś go docenił i pokłada w nim zaufanie.

 2. Pan Kołodziejczak się sprzedał, a teraz lansuje się na waszych protestach. Temu Lisowi powinniście podziękować i przepędzać z blokad jak z kurnika.
  A protest jak najbardziej słuszny.

  • Teraz mu podziękują? Dokładnie to samo robił przed wyborami i dostał się do rządu…
   Pomyśl, zanim coś napiszesz!

  • Co za banda oszołomów komentuje ,proszę najpierw doczytać kto i w jaki sposób umożliwił sprowadzenie płodów rolnych z ua do pl.Tłuki pisowskie jedyne co potrafią to siać zamęt propagandę . Zwłaszcza moherom się powywracało we łbach

  • Nikt się nie sprzedał. Szanujmy się nawzajem.

 3. Jak można słuchać bredni tego sprzedajnego pajaca ,co robi dla rolników ? nic nie robi tylko zwala problem na niewidzialne siły unijnych urzędasów samemu im przyklaskując .Jak rządził PIS to walczyliśmy by nam pomogli ,a teraz to już rząd nic nie może i wy się na taką narrację godzicie obudżcie się i nie słuchajcie tego oszusta i walczmy o swoje.

  • Jak widać, działa na rzecz rolników, a jak rządził Pis to oni wcale się nie interesowali rolnikami, chyba że ktoś pod chałupą gnój im wywalił, bo byli chronieni przez swoją „the police” a Sejm był zagrodzony i nikt tam rolników nie wpuszczał

 4. Gnojownik tyle w temacie powinni chłopi się zachować

 5. Polaku nie daj się oszukać. Na pierwszym miejscu jest interes wielkich firm, ale bez was oni nie istenieja i musicie o ty pamietac.

 6. teraz każdy rolnik to milioner z powodu cen ziemi. Traktory po kilkaset tysięcy i mówią że bida. Oni chyba bidy w życiu nie widzieli. Ich interes to chleb w sklepie po 20 zł a to nie jest nasz interes

  • To lata pracy dziadów i pradziadów nikt za darmo im nic nie dał tłumoku miejski.

   • Lata kolaboracji z czerwonymi i lata fikcyjnego KRUSu, w którym byli rolnicy oraz kombinatorzy.

  • Kosa chleb będzie po 20 zł, gdy Tusk od 1 lipca rezygnuje z tarczy antyinflacyjnej. Morawiecki chciał wstrzymywać podwyżki cen prądu conajmniej do końca 2024 roku i dłużej. od 1 lipca wszystko o 100 % do góry. i należy się to wyborcom PSL i reszty. Musicie dostać pałą po ja… aż może w głowie się wam przestawi.

   • Januszu, jaki ty jesteś podatny na propagandę! Myślisz że Morawiecki chciał ci zrobić dobrze? To się grubo mylisz.

 7. Żył kiedyś pan Lepper mądry człowiek że wsi który miał papiery na zrobienie porządku w Polsce proszę posłuchać jego wystąpień w Sejmie i tego co mówił to był prawdziwy nie sprzedajny patriota a Kołodziejczak to wstyd dla wsi

 8. Z jednym się zgodzę że- należy mówić jednym głosem. Polska wieś jest skłócona przez różnej maści polityków, którzy na plecach chłopa realizują swoje interesy. Wieś jest potęgą, tylko nie wszyscy ją szanują. Widać morze hejtu który wylewa się na chłopów, którzy tak naprawdę dążą do waszego bezpieczeństwa. Zabierzcie rolnikom dopłaty to pójdą po wasze miejsca pracy, bo muszą utrzymać swoje rodziny. Trzeba patrzyć trochę dalej niż czubek własnego nosa.

 9. nowy liper jak poszedl w polityke nic nie zalatwil oprocz dla siebie proste 😀

  • Lipę to ty zapodajesz pisoku, chłopina działa i niech działa dalej, wspólnie z rolnikami.

 10. Przynajmniej mają gdzie się pokazać raz do roku z nowymi maszynami .Pod kościołem pół godziny przede mszą nikt by nie zauważył

Dodaj komentarz

Z kraju