690 680 960

Mężczyzna bez nóg leżał w kałuży obok wózka inwalidzkiego. Kierowcy przejeżdżali nie zwracając uwagi (foto)

W nocy w kałuży przy samej ulicy leżał mężczyzna, obok niego przewrócony wózek inwalidzki. Tuż za nim znajdował się kolejny mężczyzna. Kierowcy przejeżdżali nie zwracając na nich uwagi.

77 komentarzy

 1. Szacunek dla Pana Pawła takich ludzi jest już garstka. Pomaga się samoczynnie to jest jak odruch bezwarunkowy. I nie jest ważne czy jest trzeźwy ,czy pijany. Ważne jest aby móc później spojrzeć sobie w twarz w lustrze. I podziękować rodzicom za wychowanie i geny.

 2. Wichrzyciel Pan Demia mówi: ZAKRYJ RYJ

  Czego idioci spodziewacie się???
  Że inny idiota zrobi to???
  Za co???
  Za darmo???
  Za darmo nic nie ma!!!
  Nawet maseczki, które niby za darmo Wam dają- wcale za darmo nie są!
  Obiorą sobie 1000000% za tę inwestycję…
  Jak???
  Poczejajcie- zobaczycie.

 3. To artykuł o człowieku a nawet dwóch leżących na ulicy. Dajcie sobie spokój z tym czy i kogo kto ratował. Opowiedzcie sobie na pytanie ; czy ja bym się zatrzymał? Dziś łatwo gadać o tym co bylo a w ramach dobra tylko kciuki, Łajski i zmiany koloru na profilu itp.

 4. Znieczulica jak nic. Szczególnie w mieście. Teraz hrabiostwo tyłki wozi w autach i nikt nie zwraca uwagi na innych, no chyba że spotka go jakaś tragedia na drodze to wtedy właśnie liczy się na ludzką pomoc. Przykład ojca mojego kolegi, facet dostał zawału serca tuż przed przystankiem miejskim. Przewrócił się i z tego ataku zamiast normalnie mówić, to bełkotał i prosił o pomoc przerywanym głosem. Było parę osób na przystanku, ale wszyscy myśleli że jest pijany. Nikt mu nie pomógł. Dopiero gdy tak leżał i przestał się poruszać ktoś podszedł do niego i zauważył że chyba nie żyje. Wtedy wezwali pomoc. Ludzka znieczulica. Chcieliśmy mieć Zachód no to go mamy….a będzie jeszcze gorzej.

 5. To jest zupełnie normalny świat.Dotyczy to każdej dziedziny życia.Wystarczy sobie wytłumaczyć , że mamy do czynienia z pijanym albo głupim albo narkomanem i już automatycznie jesteś my usprawiedliwieni z obowiązku pomagania.Nowoczesny świat.

 6. Po pierwsze – ośmiu z dziesięciu tych przejeżdżających/niereagujących będzie można w niedzielę zobaczyć w kościele, raczej na przodzie niż na tyle, żeby wszyscy widzieli, że ON BYWA…. a po drugie – powinien zostać zrobiony odczyt z monitoringu (bo coś pewnie tych odczłowieczonych ludzi zarejestrowało) – i wszyscy, których uda się namierzyć – po 500. Krótko i na temat.

 7. Może i będą w kościele ale co robił o 3.00 ten człowiek w tym miejscu, każdy w miarę normalny śpi.A w dzisiejszych czasach samemu i o tak póżnej porze to w ry. można dostać za niewinnośc .

 8. O, to pewnie Ci, którzy za dnia koczują pod PKSem, żeby po ciężkim dniu przespać się w kałuży. I co z takim zrobisz? Nic, możesz co najwyżej w kółko wzywać karetkę, której być może ktoś, kto płaci podatki w tej samej chwili jej potrzebuje. Skoro taka znieczulica, proponuję zabrać jednego i drugiego do domu i ta ponownie odchować. Powodzenia.

 9. „przejeżdżający kierowcy”? ilu ich było? 2 na krzyż czy cały tabun? O 3:30 na pewno było ich multum pewnie z 1500190!

 10. A do czego wezwali policję ??? a ten pan paweł z kąd wie że mu się w życiu nie powiodło

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas