Mateusz Morawiecki: Kolejne ograniczenia w handlu. Dodatkowe wymogi w zakładach pracy (wideo)

Podczas wtorkowego Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zapadły decyzje o wprowadzenia kolejnych ograniczeń w Polsce związanych z pandemią koronawirusa. O zmianach poinformował premier Mateusz Morawiecki.

76 komentarzy

 1. w tych pięknych okoliczności przyrody ....

  Niestety widać jak nasi politycy są odrealnieni: to wszystko już jest !!. Ale coś trzeba pokazać, że się robi. 🙁

  • Było do przewidzenia, nic nowego nie może sam wymyślić to zrzyna z innych. Na studiach pewnie też tylko od innych ściągał 🙂

  • mieszkaniec Lublina

   bardzo mądra wypowiedż. przestańcie ujadać.

 2. Pomysły kończą się Pinokiowi, około 80% z nich zerżnął z tego co już wprowadziły sklepy. Bieda Panie Pinokio, szykują się ciężkie czasu dla Pana i pańskiego rządu… Obietnica zakończenia epidemii do 10 kwietnia też nie do wykonania… Będzie ciężko, szykuj się Pan…

 3. Gdyby rządzący robili co innego to też byście psioczyli, co by się nie działo to Wam i tak nie dogodzi, na rząd plujecie i wyzywacie a większość z Was co miesiąc 500+ bierze- PIS dla Was będę, ale kasa oczywiście do kieszeni OBŁUDA

 4. *PIS dla Was bee

 5. Wszyscy 2 m to wszyscy po co policja ma podchodzic i dowiadywac sie ze to maz i zona. To jest przejrzyste i ulatwia sprawdzenie. Inaczej to wyglada jak trzeba kierowac 38 mln ludzi. Mnie wkurzaja sportowcy szpanerzy co to teraz nagle beda trenowac i udaja biegaczy. Siedziec w domu ksiazki czytac. Ja od 1 marca zamnknalbym wszystko bylyby tylko sluzby niezbedne i jedzenie i moze juz wyszlibysmy z tego i mniej strat wbrew pozorom byloby bo ten stan bedzie jeszcze trwal sporo.

  • Żeby to zrobić trzeba by wprowadzić stan wyjątkowy. Ale tego nie zrobią, bo by musieli później płacić… No i wybory by się nie odbyły.

 6. Mnie, bohaterowi! Zakazuje!? A Jarusiowi i Dudusiowi co może Pinokio zrobić? Może ich pocałować! Gdzie? Tam gdzie słońce nie dochodzi.

 7. Zwariowac idzie

  Po tym calym cyrku jednoimienne zakażne beda na jednoimienne psychatryczne przerabiac

 8. Cytat z kabaretu TEY:
  – Jak tu żyć?!
  – Krótko.
  Oczywiście wszystkim życzę długiego życia w zdrowiu🙂

 9. Kto zyskuje - ten powoduje

  Od początku widać, że globalni marksiści-technokraci spowodowali lub wykorzystują ten „kryzys”, aby caly swiat zamienić w Chiny 2.0. Szczuć ludzi odmianą wirusa przeziębienia, wprowadzić dla wszystkich PRZYMUSOWE szczepienia trutką depopulacyjną i legalizować program eutanazja 65+. Spowodować mega-kryzys, rozłożyć gospodarkę na łopatki, POZBAWIĆ ludzi pracy i stabilnośći zarobku, aby zaakceptowali wszelkie zmiany, nawet te najbardziej zamordystyczno-niewolnicze. To ich program , to już się dzieje. LIKWIDOWAĆ narody, rodzinę, kulturę, religię, własność, tożsamość płciową, rasy wymiksować. Dalsza cyfryzacja pogłębi kontrolę nad każdą jednostką. Wprowadzić 5G/6G, czipowanie, automatyzacje, dochód uniwersalny, elektroniczną walute, cyfrową tożsamość (projekt ID2020), elektroniczny system nadzoru i wiarygodności społecznej… i żaba ugotowana… Witamy w zrównoważonym obozie, Nowym Wspanialym Świecie, gdzie każdy oddech będzie musiał być wcześniej opłacony!

  _______

  Okazuje się, że dla wielu osób jest nie do uwierzenia, że w roku 2018 w kolonii Polska na grypę i w wyniku zapaleń płuc (kod choroby J09-J18) zmarło ponad 15 tysięcy osób, większość w wieku 65+. To 41 zgonów dziennie… Była epidemia?

  • @Kto zyskuje – ten powoduje
   To może powiedz jak 2018 rok wyglądał statystycznie we Włoszech.
   Bo w ciągu dwóch miesięcy tego roku na COVID-19 zmarło tam 12428 osób.
   Wyliczyłeś średnią z 2018 w Polsce na 41 zgonów z powodu grypy i powikłań.
   A teraz mamy 2020 rok.
   Wiesz jak wygląda tylko dzisiejszy dzień (dane z godz. 17:30 czasu GMT) a doba jeszcze się nie skończyła?
   Włochy – 837
   Hiszpania – 553
   UK – 382
   USA – 290
   Belgia – 192
   Holandia – 175
   Niemcy – 37
   Szwajcaria – 36
   Austria – 20
   Polska – 1
   W Polsce dzisiaj do chwili obecnej zmarła 1 osoba.
   Ale powiedz pustaku (bo inaczej nie można tego nazwać) czy dzienna umieralność w Polsce na COVID-19 ma wynosić tyle, ile wspomniałem o innych krajach?
   A może jeszcze więcej?
   Zrozumiesz wtedy różnicę czy może nadal będziesz chrzanił o globalnych marksistach?
   Bo na pisanie o pozostałych bzdurach może ci po prostu zabraknąć czasu.

   • Nie podałem danych z Francji gdyż jeszcze z dnia dzisiejszego ich nie było (przynajmniej ze źródła, z którego korzystałem).
    Ale nich nikomu się nie wydaje, że nastąpiło tam cudowne ozdrowienie.
    Wczoraj we Francji liczna zgonów wynosiła 418.
    I tak przy okazji… we Francji pierwszy potwierdzony przypadek zgłoszono wcześniej niż we Włoszech (podobnie w Niemczech).

 10. To teraz niech jeszcze doprecyzują tą ilość osób na kasę. Bo w domyśle chodzi o DZIAŁAJĄCY punkt kasowy, a znając życie w takich stokrotkach, lidlach czy biedrach, gdzie na 5 kas czynne są ze dwie, to by musieli wpuszczać po 6 osób na sklep hahahahaa! już to widzę. Tak samo jak widzę że nagle wszystkie kasy będą otwarte… ciekawe kto na nich będzie siedział. Będzie pewnie taka ilość klientów, ile jest kas fizycznie, a ze prawie wszystkie zamknięte to już inna bajka. KOlejna sprawa to kto tego będzie pilnował? W malutkim sklepie to człowiek sam się doliczy, ale dzisiaj wchodzę do stokrotki, na drzwiach napis że w sklepie może przebywać max 35 osób. Tylko skąd ja q…a mam wiedzieć ile tych ludków w danym momencie tam łazi? Jak na moje skromne oko było ich tam znacznie więcej. Nie ma wyjścia, trzeba będzie „goryla”postawić na „bramce” i nich filtruje wchodzących i wychodzących.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL