Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zapatrzył się w nawigację, nie zauważył znaku STOP. Doszło do zderzenia pojazdów

Wczoraj w Kocku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jeden z kierowców zapatrzył się w nawigację i doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano na jednym ze skrzyżowań w Kocku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z ul. Jana Pawła, 51-letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu prawidłowo 61-letniemu kierującemu samochodem marki Renault.

W wyniku zderzenia kierujący renaultem odniósł obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala. Sprawca zdarzenia tłumaczył, że zapatrzył się w nawigację samochodową i nie zauważył znaku STOP. Przez nieuwagę i niezastosowanie się do oznakowania doprowadził do zderzenia pojazdów. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Lubartów)

11 komentarzy

 1. Widze w nagłówku Lubartów ,wchodze ,czytam :Do zdarzenie doszlo w Kocku .W sumie to czepiam się szczegółów ,bo te 26 km odleglości pomiedzy tymi miejscowosciami to nic

 2. za 50m metrów lekko w prawo … jesteś u celu!

 3. dzban tygodnia !

 4. Tak z ciekawości ile taki pikap ma ładowności?

 5. No tak, aglomeracja ten Kock, nic tylko po nawigacji da radę tam jechać.

  • Si, nawigacja to jedynie po Nowym Yorku, tylko tam można ją stosować. W Polsce nie powinni jej używać 😀

   • Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

    Zgubił się w aglomeracji Kock ?????????????????

 6. Bo ta nawigacja była ustawiona na adres www xlaski com .

Z kraju