Marihuana, amfetamina i tabletki ekstasy. Dilerzy zatrzymani

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP przy wsparciu policjantów z III komisariatu zatrzymali w czwartek czterech mieszkańców Lublina w wieku od 22 do 28 lat. W jednym z mieszkań na terenie Lublina funkcjonariusze odnaleźli blisko 200 g. suszu konopi, prawie 20 g. amfetaminy i tabletki ekstasy.

W czwartek policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP przy wsparciu kolegów z III komisariatu realizując własne ustalenia weszli do jednego z mieszkań w Lublinie. Z ustaleń śledczych wynikało, iż użytkownicy lokalu mogą posiadać środki odurzające.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli 200 g. suszu konopi, prawie 20 g. amfetaminy i 2 tabletki ekstazy. Oprócz tego funkcjonariusze odnaleźli wagę elektroniczną oraz kilkadziesiąt woreczków foliowych przeznaczonych do pakowania przygotowanych porcji narkotyków.

– W mieszkaniu przebywało czterech mężczyzn w wieku od 22 do 28 lat. Wszyscy zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Zostali szczegółowo przesłuchani. Wobec dwóch z nich, 23-latka i 28-latka sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Najstarszy z zatrzymanych 28-letni mieszkaniec Lublina za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu, będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Mężczyzna przed kilkoma miesiącami opuścił więzienie, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe – informuje KWP Lublin.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu, grozi kara więzienia do lat 10. W warunkach recydywy kara może zostać dodatkowo zaostrzona.

2013-12-14 11:02:08
(fot. KWP Lublin)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Krzysztof Asp. 22114

  Zalegalizować marie!!!!! Ilość pieniędzy z opodatkowanej sprzedaży tego suszy byłaby niewyobrażalnie duża…. nowa infrastruktura zapewniłaby: MIEJSCA PRACY,CIOS W POLSKĄ PRZESTEPCZOŚĆ HANDLUJĄCĄ MARIĄ,SPORE ZYSKI DLA RZĄDU W POSTACI PIENIĘŻNEJ JAK I TOLERANCJI I POPARCIA PRZEZ MŁODE POKOLENIE!! Nie mogę tego zrozumieć, cały zachód europy jest tolerancyjna do tego aspektu! Jaki połowa stanów w Ameryce do tego od nowego roku wchodzi cała Ameryka Łacińska z południową!! Dlaczego Polska musi się upodabniać z Azją?! Przeciez jesteśmy w centrum EUROPY LUDZIE!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online