690 680 960

Ma sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Jechał motocyklem, zderzył się z renaultem

Wczoraj w miejscowości Stryjno Pierwsze doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Stryjno Pierwsze w powiecie świdnickim. Policjanci ustalili wstępnie, że 66-latek kierujący samochodem marki Renault zatrzymał się, aby skręcić w lewo na jedną z posesji. W tym czasie doszło do zderzenia z jadącym od strony Krzczonowa motocyklistą.

– Kierujący jednośladem 21-letni mieszkaniec gminy Rybczewice w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Motocyklista na swoim koncie posiada dwa sądowe orzeczenia zakazujące prowadzenie pojazdów mechanicznych – informuje kom. Paweł Leśny z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

– Kierującemu motocyklem grozi odpowiedzialność karna do 3 lat pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu orzeczonego przez sąd – wyjaśnia kom. Paweł Leśny.

2017-05-09 15:43:15
(fot. Policja Świdnik)

16 komentarzy

 1. Niestety winny Pan kierowca Renault będzie miał problemy i dobrze. Ale kierujący motocyklem, nie motocyklista (różnica jak znachor – lekarz, jakby ktoś pytał) powinien dostać wpiernicz, i taka karę aby mu się odechcialo i aby nie mógł sobie pozwolić na kolejny pojazd. Nie nie bronie jelopa, bo inaczej nazywać nie można. Mimo że jeżdżę na motocyklu, samochodem. Z takim durniem, jak z pijanymi. Wpierd. I do lochy.

  • człowiek-kiełbasa

   A skąd to „winny”? Czyżby sędzia tutaj pisał? W artykule nie podano gdzie był wypadek, jaka była widoczność, ile jechał ten „motocyklista”

 2. Grabarz - członek (rozmiar europejski) oczywiście niezależnego związku zawodowego grabarzy parafialnych

  Ciuteńkę za szybko zakończył sezon pasji, szkoda tylko, że korzysta z pośrednictwa lekarzy, byłoby taniej jakby tak do mnie od razu

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas