690 680 960

Lublin: Na ulicy znaleziono ciężko rannego mężczyznę. Najprawdopodobniej spadł z wiaduktu

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce dzisiaj rano w Lublinie. Młody mężczyzna walczy o życie.

Do zdarzenia doszło w czwartek nad ranem na ul. Północnej w Lublinie. Przypadkowi świadkowie zauważyli leżącego na środku ulicy zakrwawionego młodego mężczyznę. Poszkodowany był przytomny. Natychmiast powiadomiono o wszystkim służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśniała nam podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, pod uwagę brane były dwie hipotezy. Pierwsza to potrącenie przez samochód, druga to upadek z dużej wysokości. Po wykonaniu czynności policjanci skłonili się raczej ku tej drugiej wersji.

Poszkodowanym okazał się 20-letni mieszkaniec Lublina. Najprawdopodobniej spadł on z przebiegającego nad ul. Północną wiaduktu Poniatowskiego. Mężczyzna doznał licznych i bardzo ciężkich obrażeń ciała. Przebywa w szpitalu w śpiączce farmakologicznej po operacji.

2018-02-22 15:19:01
(fot. nadesłane)

22 komentarze

  1. Ty MamL. Ja na ciebie bym zlamanej zlotowki nie przeznaczyl na leczenie z moich podatkow. Take cos jak ty, odrazu do utylizacji.

  2. Skąd wiecie, że chciał się zabić. Czyżby to wam psychika siadła po takiej wiadomości i dlatego macie tylko jedno takie skojarzenie?

  3. Od tamtych czasów kiedy łaziłem po wiaduktach i mostach z drugiej strony barierki trochę zmądrzałem, a ten tu, niezdążył.

  4. W tamtych okolicach często przebywa bydło z dwóch osiedli i jest to przelotka do centrum.
    Monitoring powie prawde

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej