690 680 960

Lublin szykuje się na protest rolników. Autobusy pojadą objazdami, policjanci w pełnej gotowości

Jutro przez kilka godzin zablokowana będzie al. Tysiąclecia w Lublinie. To sprawi, że spodziewane są utrudnienia w ruchu również na wielu innych ulicach, którymi skierowane zostaną pojazdy.

68 komentarzy

  1. To nie są rolnicy, tylko przedsiębiorcy, którzy są lepiej traktowani. My dokładamy za Nich do KRUS-u, dostają dotację unijne, kredyty bankowe na najniższych stopach procentowych, dodatki do paliw. Za to z wdzięczności trują nas, lejąc chemię na pola. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że nie dostaną ani zlotowki. Niech utrzymują się tylko z tego co wypracują. Kur już im się nie opłaca trzymać. Do sklepu idą po marchewkę i pomidora.

  2. Rolnicy w wiekszosci glosowali na pisuar, zapewnili im aż dwie kadencje. ksiadz z ambony rzekł na pis i zaglosowali. kto organizuje ten protest? po co zezwala sie na to utrudnianie zycia obywatelom? to zemsta na obywatelach gdy z problemami do pisu nalezy im sie udać. pod domem morawieckiego/kaczynskiego nie ma rolnikow ani agrouni. w warszawie pod sejmem czy kancelaria premiera z pis czy prezydenta z pis? Polacy sie Agrouni nie podobają bo Polacy w 40% nie glosowali wiec nie byli z pis? o co tu chodzi?

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas