Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zdenerwował go źle zaparkowany pojazd. Porysował karoserię kluczem

Przed sądem stanie mieszkaniec Puław, który porysował kluczem zaparkowane volvo. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że zdenerwowała się, ponieważ pojazd stał na chodniku i musiał nadrobić drogi.

W poniedziałek kryminalni z Puław zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie zaparkowanego samochodu marki Volvo. Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia tego roku w Puławach.

Z relacji właściciela samochodu wynika, że sprawca przerysował dwa elementy w jego samochodzie – przednie i tylne drzwi. Straty wyniosły 4 tysiące złotych.

Zatrzymany do tej sprawy 31-latek wyjaśnił policjantom, że przerysował samochód kluczem ponieważ zdenerwował się, że pojazd stał częściowo na chodniku. Z kolei obok chodnika była kałuża i aby ją ominąć musiał nadrobić drogi. Żeby wyładować swoją złość, wyciągnął z kieszeni pęk kluczy i jednym z nich przerysował bok auta.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Uszkodzenie mienia jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat pięciu, ale kara dla 31-latka zostanie zwiększona o połowę, gdyż będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Ma już bowiem na koncie wyrok za podobne przestępstwo.

(fot. Policja\ilustracyjne)

18 komentarzy

  1. Ani słowa jaki mandat dostał chodnikowy zastaiwacz ?

    • dokładnie, obaj powinni stanąć przed sądem. Jeden za rysowanie, drugi za umyślne podżeganie do czynu zabronionego

  2. 2 elementy i 4000 pln ?? mają rozmach sk…..