690 680 960

Lublin solidarny z ofiarami zamachów. Ratusz w barwach Francji

Dzisiaj wieczorem lubelski Ratusz został podświetlony we francuskie barwy narodowe. W ten sposób lublinianie solidaryzują się z narodem francuskim.

21 komentarzy

  1. Obrzydliwe są wasze komentarze. To, że polityka państw jest taka a decyzje poprawne politycznie doprowadziły do dnia zamachów, nie znaczy, że niewinni ludzie mają ponosić tego konsekwencje i ginąć. Jesteście tacy mądrzy przy klawiaturach ale pamiętajcie, że również poruszacie się po mieście, jeździcie autobusami itd. Was też mogło to spotkać więc zastanówcie się co wypisujecie.

    • własnie dlatego ze my takze jeździmy autobusami, poruszamy sie po mieście nie chcemy tej anonimowej hołoty w PL! My nie mamy eskorty i BOR do ochrony,więc w razie bum! to my dostaniemy po tyłku. Jak jestescie tacy tolarancyjni to wypad do Francji, Szwecji itp.! Ja tutaj nie chce multikulti ! i tak jak ktos powiedział wole PIS I KATOLAND! jestem ciekawa jak te wszystkie pandory i inne tolarencyjne by gadały jakby to ich rodziny zginęły.

  2. PANDORA „pozamiatała”, SZACUN DLA CIĘ

  3. Jeśli już miałbym się z kimś solidaryzować, to z rodzinami Rosjan którzy stracili swoich bliskich w zamachu na samolot. Rosjanie walczą z tym bydłem, a nie ściągają ich do siebie jak Francuzi.

    • no tak biedni rosjanie bo im samolot zestrzeili, a jak oni zagarneli czesc Ukrainy i zabijali tam ludzi to wszystko bylo ok? tez biedni rosjanie bo ukraina powinna poddac sie bez walki zeby rosjanie nie mieli strat, tak?

  4. Te światełka pan Żuk zapalił za to,że żabojady wiedząc o tajnym pakcie ribentrop – mołotow nie powiadomiły nas o tym i, że mimo odpowiednich umów, gdy hitler na Nas napadł udawały że nic się nie stało… Anglicy zachowali się podobnie honorowo… Gdyby mój Dziadek żył- widząc te światełka by go jasny szlag trafił chyba!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie