Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kula na placu Zamkowym przyciągnęła tłumy lublinian (wideo)

Tłumy mieszkańców Lublina odwiedziły ogromną kulę, jaka została ustawiona na placu Zamkowym. Aby wejść do środka, trzeba było odstać w długiej kolejce.

Jeszcze do godziny 21:00 mieszkańcy Lublina mają okazję wejść do wnętrza kuli, jaka została ustawiona na placu Zamkowym. Instalacja związana jest z promocją oferty zimowej znanej sieci lokali szybkiej obsługi. W środku znajduje się budynek stylizowany na restaurację McDonald’s. Wszystko w otoczeniu zaśnieżonych drzewek. Na każdego zwiedzającego czeka upominek-niespodzianka. Kula pozostanie na Placu Zamkowym trzy dni, jednak w poniedziałek i wtorek nie będzie już dostępna dla mieszkańców. W te dni zaplanowano bowiem realizację reklamy McDonald’s.

(wideo – nadesłane – W Lublinie)

19 komentarzy

 1. wąsaty somsiad

  a co oni tam rozdawali że tyle madek z horymi curkami było i januszów cebularzy ?

 2. Atrakcją na wsi hahaha

 3. A gdzie mamy parkować Żuk? dlaczego nie postawiłeś kuli na swoim parkingu?

 4. Atrakcją na wsi hahaha

 5. Idea może dobra ale zabrała masę miejsc parkingowych, których i tak brakuje 🙁

  • Przesiądź się dziewczyno do komunikacji miejskiej i będzie spokój. Wszyscy na tym skorzystają. Ty będziesz daleka od wizerunku wieśniaczki, która musi swoją puszką wszędzie dowieźć swój tyłek a mieszkańcy odetchną świeżym powietrzem. I korki będą mniejsze.

   • Wiesz co kolego, chyba masz rację.
    Faktycznie, odstawiam auto do garażu. Nadeszła zima, a więc Mustang pod pierzynę, natomiast czas na Imprezę WRX 😀

 6. To nie miejsc parkingowych brakuje, a samochodów jest za dużo. Ale jak to mówią, człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Na swoim polu jeździło się wszędzie samochodem to i w mieście trzeba.

  • Jeden z trafniejszych komentarzy ostatnich tygodni na tym portalu.

   • Tłumaczycie nieudolność zarządzania miastem od kilkudziesięciu lat czyli korki i brak parkingów…! Większość miast w Polsce potrafiły sobie poradzić z tymi problemami rozbudowując infrastrukturę sukcesywnie tylko w lublinie jest „za dużo samochodów”… za to mamy Arene, CSK, fontanny i inne cudne „inwestycje”…!

  • No zaraz przesiądę się z mojego samochodu do empeka i zapłacę za bilet jeszcze, moim marzeniem jest zażyć integracji ze śmierdzącymi żulami, capiuchami po robocie co to mydło i wodę widzą w raz w tygodniu, drącymi japy gówniakami, i wiecznie zmęczonymi emerytkami co to stać siły nie mają, ale do autobusu biegną szybciej od Usaina Bolta, wszystko to w imię wiekopomnych inwestycji typu pomniczki i fontanny razem z buspasami aby emeryty szybciej lekarzowi mogły d**e zawracać mimo że nic ich nie boli, i aby zdążyli wrócić na klan do domu.

 7. Musi sie ludność naplywowa po galeriach rzucila na ogladanie

 8. Wieśniaki wpadli na McWieśniaka haha, co za g…o

 9. Jakie miasto takie inspiracje, szkoda gadac…

 10. Judasziskariota

  siema Janusze!!! Co rozdawali w tej kulce?

Z kraju