Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Zatankował gaz, choć wcześniej wymontował zbiornik. Bmw wybuchło, cztery osoby zostały poparzone

Postanowił wymontować butlę na gaz LPG, aby mniej zapłacić za badanie techniczne. Z przyzwyczajenia zaczął tankować gaz, później jego kolega zapalił papierosa. Efekt mógł być tylko jeden.

63 komentarze

  1. Dobry kit, albo brak legalizacji albo montowana na lewo ze szrotowych części, sprawdzić koniecznie i do pudła wsioka.

  2. Hahahahahahahaha

  3. Chytry traci dwa razy.

  4. Well done, ten w przeciwieństwie do reszty miał komputer w nodze a dynamit w głowie. 64zł oszczędności na przeglądzie… a na stacji miał gest zalał LPG do pełna… bagażnik.

  5. Bimmer mam nadzieję że to ty.

  6. W BMW nie instaluje się gazu

  7. On pewnie niema w dowód wbitej tej instalacji bo zakładał u bimera w stodole z lat 50-tych

  8. diagnoste do odpowiedzialnosci karnej jesli podpisal przeglad techniczny .poniewaz nie wystarczy tylko wymontowac butle gazowa ,ma byc wszystko wymontowane mysle,ze Policja wszcznie odpowiednie kroki prawne wobec tego nie uczciwego diagnosty!!

  9. Gaz nie wbity w dowód, albo zainstalował, nie miał czasu zgłosić i pomyślał że przyoszczędzi jeszcze te 60 zł, albo całkowita lewizna, też tak ludzie robią, po kolegach po kosztach aby działało, a zawór to teraz często się robi przy wlewie benzynki. Także przyoszczędził, koledzy jak go pozwą to trochę popłynie.

  10. Widzę że podłapaliście temat o którym wspomniał jeden z Waszych czytelników we wczorajszym komentarzu.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo