690 680 960

Kolizyjne rondo znowu dało znać o sobie. Ten sam błąd przyczyną zderzenia pojazdów (zdjęcia)

W czwartek przed południem na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, w rejonie kolizji mogą występować utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem na skrzyżowaniu ul. Ruskiej z ul. Lwowską i ul. Podzamcze w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca mercedesem poruszająca się od strony zamku, wjechała na rondo i doprowadziła do zderzenia z oplem, którego kierowca zjeżdżał ze skrzyżowania w kierunku ul. Lwowskiej. Siła uderzenia sprawiła, że opel obrócił się na mokrej nawierzchni.

W wyniku zderzenia uszkodzone zostały oba pojazdy, na szczęście uczestnicy kolizji nie odnieśli obrażeń. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia aut. Mogą występować utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. Kolejna kierująca – masakra.

  • Każdy dzisiaj ma samochód, a raczej kilka. Kobiet jest mniej więcej połowa w populacji, więc i na drogach jest podobnie.

 2. Jezdnia odśnieżona i posolona, ale nie osuszona.

 3. i co? nie należy się nowa stawka ?

 4. Nie rondo dało o sobie znać tylko bezmózgi za kierownicą…

  • Dokładnie. Rondo jak każde inne w tym mieście nie jest kolizyjne, tylko bezmózgie nooby po nich jeżdżą.

 5. Przy garach w kuchni też może zrobić sobie krzywdę.

 6. Nikt nie jest poszkodowany.Dlaczego nie są zepchnięte/

 7. Rondo ma ułatwić przejazd ale większość nie potrafi poruszać się po rondzie. Przykład ronda na wylocie na Kraśnik opuszczanie ronda z lewego pasa to codzienność.

 8. To rondo jest bezkolizyjne jak się patrzy na znaki.

 9. No ale ona rondo przejechała , a tu nagle kolejne rondo , no tych rond to już za duzo i nie da się no nie da się. Co innego sprawdzać telefon podczas jazdy to da się.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas