Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolizja dwóch aut na ul. Głębokiej. Jednemu kierowcy się śpieszyło, drugi nie zachował ostrożności (wideo)

W czwartek na ulicy Głębokiej w Lublinie doszło do poważnie wyglądającej kolizji. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale obaj kierowcy na długo zapamiętają zderzenie swoich pojazdów.

Oglądając nagranie tej kolizji, można powiedzieć, że złożyło się na nią kilka czynników. Po pierwsze kierowca, któremu się strasznie śpieszyło, omijał pojazdy stojące w korku, w końcu przekroczył linię podwójną ciągłą i po chwili zderzył się z autem wyjeżdżającym od strony stacji paliw. Tego kierowcę z kolei przepuszczał jeden z kierujących, jadących w stronę ul. Narutowicza. „Niedźwiedzia przysługa” i brak zachowanej ostrożności doprowadziły do „spotkania się” dwóch pojazdów i kolizji. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Marcin)

34 komentarze

  1. Ten cwaniak filmujący chciał zrobić to samo tylko kolizja go powstrzymała:)

    PS. Czy to ten co ma zboczenie filmując autobusy ZTM i biadoli, że bus-pas na Muzycznej korkuje całe miasto???

    • Naród piękny, tylko ludzie k....

      Bo ten bus-pas na ten moment korkuje przejazd przy wiadukcie xD Powinien chwilowo zostać udostępniony do użytku dla każdego, bo jego obecne przeznaczenie jest samo w sobie absurdalne.

  2. Do tych co bredzą, że cwaniak jechał dobrze: ślepi jesteście ? Gość przekroczył podwójną. Wg kodeksu może i wina tego co wyjeżdżał ze stacji, ale przyjmując ogólnie przyjęte normy przyzwoitości winnym jest ten „schumacher” z lewego pasa

  3. Wy jesteście Wszyscy lepsi niż kawa .

Wiadomości z info112