Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Kierowcy chcieli pozwolenia na jazdę po buspasach. Miasto tłumaczy, że to niemożliwe

Jest odpowiedź miasta, na pomysł udostępnienia dla kierowców buspasów na ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej. Dzięki temu pokonanie skrzyżowania tych ulic byłoby o wiele prostsze.

45 komentarzy

  1. Może zrobić tak jak w niektórych miejscach w Krakowie, gdzie buspasem mogą jeździć auta w których przebywa minimum 3 osoby

  2. Zrobienie takich buspasów to czysty idiotyzm. Zamiast zrobić bezpieczne bezkolizyjne zjazdy to lepiej zakorkować całe skrzyżowanie. Brawo dla myślicieli.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia