690 680 960

Kierował audi pod wpływem środków odurzających. Miał przy sobie marihuanę

Policjanci z Dęblina zatrzymali 21-latka, który pod wpływem środków odurzających prowadził audi. Mężczyzna miał przy sobie 126 gramów marihuany.

W nocy ze środy na czwartek dęblińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. Mundurowi podczas kontroli ujawnili u 21-latka narkotyki. Jak się okazało mężczyzna w kieszeni spodni i w plecaku miał ponad 126 gramów marihuany.

Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu narkotestem, które wykazało, że mieszkaniec Ryk kierował samochodem pod działaniem środków odurzających.

21-latek z Ryk stracił już prawo jazdy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem środka odurzającego i posiadanie narkotyków.

2018-02-01 19:40:45
(fot. Policja Ryki)

5 komentarzy

  1. a pijaków nawet po wypadku puszczają wolno.Ciekawe dlaczego

  2. Apeluję do wszystkich o podpisanie petycji do Prezydenta RP i Ministra Sprawiedliwości o zaostrzenie przepisów dotyczących karania za przestępstwa narkotykowe. Dożywocie za handel, produkcję i przemyt, 25 lat za posiadanie każdej ilości. To jedyny sposób na wyeliminowanie zwyrodnialców produkujących i rozprowadzających śmierć oraz na uratowanie życia potencjalnym narkomanom.

    http://www.dozywociezanarkotyki.pl

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!