Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest akt oskarżenia dla kobiety, która porzuciła noworodka na terenie byłych zakładów obuwniczych

Wkrótce przed sądem stanie 32-latka, która porzuciła nowo narodzone dziecko na terenie jednego z zakładów produkcyjnych. Oprócz tego, zarzuty usłyszał także partner kobiety.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na początku marca tego roku w Gubinie. Na terenie zakładów obuwniczych ujawnione zostały zwłoki noworodka. W toku śledztwa ustalono, że czynu tego miała dokonać 32-latka.

Kobieta zaprzeczała jakoby miało być to jej dziecko. Wyniki badań pobranego od kobiety i dziecka materiału genetycznego potwierdziły przypuszczenia policjantów, iż 32-latka jest biologiczną matką noworodka.

Więcej o sprawie przeczytacie w naszym serwisie informacji z kraju – Porzuciła ciało noworodka na terenie byłych zakładów obuwniczych. Jest akt oskarżenia dla 32-latki

(fot. Policja Lubuska)

10 komentarzy

 1. Powinni ją zamknąć w psychiatryku i codziennie, o różnych porach dnia i nocy puszczać jej płacz małego dziecka.

  • Znęcanie się psychiczne nad kimkolwiek (nawet jeżeli taka osoba jest winna przestępstwa) sprawia Ci przyjemność?

   • Oj sprawia i to jaka. Teraz wyobraź sobie że ktoś brutalnie gwałci i morduje Twoja matke. W najgorszym wypadku dla niego łapie 25 lat a Ty z uśmiechem na twarzy utrzymuj delikwenta że swoich podatków i żyj dalej jakby się nigdy nic nie wydarzyło.
    pozdrowienia

   • ......................

    Franiu jesli chodzi o przyjemności to taka przyjemność sprawiłoby mi prawo kobiet o decydowaniu czy ma się ona wyskrobać, czy nie.
    A nie prawo, które zabrania wyrzucania użytych prezerwatyw pod groźbą oskarżenia o ludobójstwo i pociąganie do odpowiedzialności „biednych” galerianek za połykanie „urobku” pod pretekstem że kultywują kanibalizm

   • To nie jest znęcanie- to jest pomoc dla tej osoby aby nigdy w życiu nie chciała mieć dzieci.

  • jakoś już od paru lat nie słyszałam o oknach życia…nie mówią o tym w telewizji…bo by najgorszemu tłumokowi się utrwaliło, ze tam można zostawić…jak również po porodzie w szpitalu…ale wtedy to byłby wstyd??!!…już nie wspomnę o antykoncepcji o której powinno być mnóstwo programów…bo widać takie osoby potrafią się tylko pi*****ć i nie zważać na konsekwencje…bo możliwości jest dużo…

   • „W czerwcu Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim z uwagi na to, że badanie biegłych wykazało, że noworodek urodził się martwy, umorzył śledztwo w kierunku dzieciobójstwa.” – trupka to raczej by tam nie przyjęli…

 2. Ten pojazd nie wygląda na zaparkowany prawidłowo? Jeżeli nie jest to pilna interwencja to powinni poruszać się/parkować pojazd zgodnie z prawem. Tym bardziej, że wydaje się (na podstawie zdjęcia), że jest wiele miejsca do prawidłowego pozostawienia pojazdu. A jeżeli nie ma warunków na poprawne zaparkowanie, to staje „na bombach” i jako pojazd uprzywilejowany może nie stosować się obowiązujących przepisów (także tych dotyczących parkowania).
  Kierujący tym radiowozem prywatnie jest kierowcą aŁdi i z przyzwyczajenia tak zaparkował, czy o co chodzi?

 3. Wiesz co pies robi jak się nudzi? Nie, to nie tak. Zabawia się w osiedlowego szeryfa, znawcę prawa, itd.

 4. A gdzie był ojciec?

Z kraju