690 680 960

Jedno skrzyżowanie, dwie kolizje, dwa mandaty (zdjęcia)

W sobotę rano na skrzyżowaniu ul. Wrotkowskiej z ul. Diamentową doszło do zderzenia trzech pojazdów. W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, dwóch kierowców ma zostać ukaranych mandatami.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 10 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Policjanci ustalili, że doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W pierwszym kierujący pojazdem marki Honda, poruszając się od strony ul. Wrotkowskiej wjechał na skrzyżowanie z ul. Diamentową i doprowadził do zderzenia z toyotą, której kierowca poruszał się w kierunku ul. Krochmalnej. W drugim zaś zdarzeniu udział brał kierowca peugeota, który nie wyhamował i uderzył w toyotę.

Z ustaleń mundurowych wynika, że dwóch kierowców ma zostać ukaranych mandatami, kierowca hondy oraz peugeota. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu. Rejon skrzyżowania był częściowo nieprzejezdny.

AKTUALIZACJA 13:00

Jak się okazało, kierowca toyoty po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia został przewieziony do szpitala. Policjanci sporządzili dokumentację wypadkową.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Damian)

10 komentarzy

 1. Niby na dworze sporo chłodniej niż przed kilkoma dniami (i burzami), a „człowiekom” pod deklami fermentujeeee !!!

 2. Mandacik za korzystanie z telefonu podczas jazdy…

 3. nie mozna tam kurde swiatel zrobic skoro dzien w dzien jest dzwon??

  • a nie można dzbanom kwitów zabierać, żeby nie wsiadali za kółko jak znaków nie kojarzą? STOP jest wyraźny z każdej strony skrzyżowania. może im jeszcze rogatki zainstaluj…

  • Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   „maniek”, co tam jakieś światła… obwodnicę tego miejsca (przez Szczecin, Gdańsk, albo Zakopane) mus natychmiast zrobić.

  • Eliminować baranów i problem sam się rozwiąże 😉

 4. Mi się udało,bo znajomy był..,ne na tej trasie.

 5. LU i wszystko jasne….

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas