Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechali za szybko w obszarze zabudowanym, stracili prawa jazdy

W minioną niedzielę radzyńscy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 5 kierowcom. Wszyscy znacznie przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym.

Radzyńscy funkcjonariusze podczas pełnienia służby na drogach powiatu ujawnili 5 kierujących, którzy pomimo obowiązujących przepisów przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

Policjanci zatrzymali do kontroli na drodze krajowej nr 63 samochód osobowy marki Nissan, którego kierująca przekroczyła dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Miernik prędkości wskazał 108 km/h. Kierującą nisanem okazała się 19-letnia mieszkanka gm. Komarówka Podlaska.

Czterech kierowców wpadło zaś na drodze wojewódzkiej nr 814 w miejscowości Niewęgłosz oraz Świerże. Rekordzistką okazała się 30-letnia mieszkanka gminy Milanów. Kobieta kierując peugeotem w miejscowości Świerże, jechała w terenie zabudowanym z prędkością 114 km/h.

Wszyscy kierujący utracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy, a także ukarani zostali mandatami karnymi, a na ich konto trafiło po 10 pkt karnych.

2017-12-11 16:28:40
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

25 komentarzy

  1. Panie aron …mnie mogą tylko zatrzymać za prędkosć jak zrobią pomiar tym swoim wynalazkiem wlasnie na „dojezdzaniu ” …bo może trudno w to uwierzyć ,ale nigdy nie przekraczam predkosci

  2. Aaron Fleischman

    Potencjalni zabójcy drogowi w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekraczają, a umysłowe ameby spierają się w komentarzach, czy policyjne radiowozy mierzą prędkość swoją czy tego, kto ją przekracza :))))

    A potem taki bandyta jadący 114 km/h w obszarze zabudowanym zabija pieszego na przejściu, a te same ameby piszą w komentarzach, że wina „świętej krowy”, bo „trzeba się rozglądać”.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo