Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał po pijanemu, zaczął wyprzedzać. Po chwili audi leżało na dachu

Dachowaniem zakończył się manewr wyprzedzania w wykonaniu kierowcy, który po pijanemu jechał drogą krajową. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę przed północą w miejscowości Łabunie w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 17 Zamość – Tomaszów Lubelski dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała policja, zespoły ratownictwa medycznego oraz straż pożarna.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi mężczyzna postanowił wyprzedzić poruszające się przed nim auto. W trakcie wykonywania tego manewru, stracił panowanie nad pojazdem i auto wypadło z drogi. Pojazd zjechał do rowu, a następnie dachował.

W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby podróżujące pojazdem. Zostały one przetransportowane do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-11-12 15:00:28

29 komentarzy

 1. SWIDNIK 110 jestes idjota

 2. Czy to jest znów to Audi z Sosnowicy, co to stoi otwarte z kluczykami i dokumentami i jeździe kto chce ?

 3. Uwaga – artykuł zawiera lokowanie produktu …

 4. No i h.. Niech leży

  • Należy domniewywać, żeś wypowiedział święte słowa! Powiadam wam zaprawdę, święte.

 5. ile razy mam jeszcze pisać że audi nie doruwnuje BMW , wywrotne jest , motory ma słabsze a i zrywa takiego nie ma. Nieprawda że nie rdzewieje. nieprawda, moje jeszcze zdrowizna a audi o dwa lata młotsze i jusz rudzik go je aż chrobocze

 6. audi i i wszytsko jasne ,

 7. oba szmelowozy dobre co drugi w Polsce ma ałdi albo BMW lub VW

 8. Ametystowy Sławomir

  Zdjęcie ilustracyjne z perełką – pseudoreklama?

Z kraju