Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jabłoń: Drzewo przewróciło się na auto dostawcze

We wtorek w Jabłoniu na poruszające się auto dostawcze upadło drzewo. Na szczęście kierowca oraz pasażerowie nie ucierpieli w zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w miejscowości Jabłoń w powiecie parczewskim.

– Silny wiatr jaki pojawił się nad całym krajem powalił przydrożne drzewo bezpośrednio na volkswagena. Na szczęście 20-ltniemu kierującemu jak i pasażerom nic się nie stało. Uszkodzeniu uległ jedynie pojazd – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Droga w kierunku Podedwórza była zablokowana. Wezwani na miejsce strażacy usunęli powalane drzewo i połamane gałęzie. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

2016-12-27 12:38:45
(fot. Policja Parczew)

8 komentarzy

 1. Pan Sołtys z Miasta Inspiracji k/Świdnika

  To sie nazywa mieć szczęście w nieszczęściu

 2. Jadąc ulicą krężnicką zamiast patrzyć się na drogę kierowcy obserwują czy drzewa albo konary nie lecą im na samochód, dziwie się, że tych topoli nikt nie powycina. Obudzą się jak dojdzie do tragedii.

 3. A jak spraw odszkodowania w takiej sytuacji jak nie ma AC

  • Tylko wlasne środki.

   • Nie zawsze, UM w Lublinie ma, a przynajmniej mial polise OC od takich zdarzen, swego czasu skorzystalem kiedy to na Alei Warszawskiej, pod wplywem silnego wiatru fiknal na moj samochod jawor ( bylo to wiosna, grunt rozmokly, drzewko kiepsko ukorzenione). Wezwalem policje, napisali notatke, udalem sie do Wydzialu Gosp.Komunalnej a stamtad do ubezpieczyciela miasta. Kase wyplacili bez szemrania, jak przy kolizji.

    • Stu dwunasty niedorzecznik

     Lolo – jeśli by przyjąć, że porywiste wiatry to sprawa Boga Wszechmogącego (podobnież), to odszkodowanie za jego „figle” powinni wypłacać jego słudzy w Jego Przenajświętszym Imieniu.
     Podania proszę wiec kierować drogą służbową przez proboszcza okolicznej parafii do Świętej Kurii Biskupiej, albo arcybiskupiej.

 4. od zarządcy drogi

Wiadomości z info112