Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Hybrydowe BMW odzyskane na granicy. Jego wartość robi wrażenie (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zabezpieczyli poszukiwany samochód marki BMW XM o wartości 850 tys. zł. Autem podróżował obywatel Tadżykistanu.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze NOSG zatrzymali 33-letniego obywatela Tadżykistanu.

– Mężczyzna próbował wyjechać z Polski na Białoruś samochodem marki BMW XM (rok prod. 2023). Podczas prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd o szacunkowej wartości 850 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Niemiec. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, kierowcę oraz pojazd przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Terespola – relacjonuje kpt. SG Dariusz Sienicki rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zatrzymane BMW XM, to najdroższy samochód jaki odzyskano w tym roku na wschodniej granicy Polski. Warto dodać, że w minionym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali 192 pojazdy o łącznej wartości ponad 19 mln zł.

Hybrydowe BMW odzyskane na granicy. Jego wartość robi wrażenie (zdjęcia)

fot. NOSG

Hybrydowe BMW odzyskane na granicy. Jego wartość robi wrażenie (zdjęcia)

fot. NOSG

Hybrydowe BMW odzyskane na granicy. Jego wartość robi wrażenie (zdjęcia)

fot. NOSG

PRZECZYTAJ 

BMW wpadło do stawu. Nocna akcja ratunkowa służb (zdjęcia)

 

18 komentarzy

 1. Mój matiz ładniejszy.

  • I też kosztuje 850 zł.

  • A moja Multipla przynajmniej 6-osobowa. Do dzisiaj mnie nurtuje pytanie: po co Niemcu, który jeździł nią tylko raz do roku jajka poświęcić było 6-osobowe auto?

 2. Brzydki jak x7

 3. Obywatel Tadżykistanu – najbiedniejszego kraju byłego ZSRR, a może i całej Azji i auto za prawie milion zł, no mieli nosa pogranicznicy. Sukces.

  • Tam na milion żyjący w nędzy przypada pewnie kilku miliarderów.

   • Jak przypuszczalnie większość majątku mają z dziwnych źródeł, to taki jeden samochodzik z innymi papierami nie robi im różnicy.

 4. W Paryżu za parkowanie taką ciężarówką trzeba zapłacić 18E/h. W Lublinie zaparkujesz takim za darmo na chodniku czy trawniku. Lublin to nie Paryż, wiec ceny nie powinny być identyczne, ale na pewno nie zerowe.

 5. Na furę dali lizing( bez wpłaty na 7 lat z wykupem 500tys na koniec ) ale na opony zimowe już nie hahaha

 6. Te buraczane złocenia… ani chybi produkowane dla ruskich oligarchów i pastuchów z Dubaju 😀

  • Dokładnie, dla pastuchów i kozowalców a i kacap nie pogardzi tylko łańcuch z czerwonego złota wielkości łańcucha krowiego jeszcze założy

 7. Wyceniony na prawie banie a na licytacji będzie za okolo 80kola a 100k ale musi odstać swoje na parkingu

 8. Ależ to brzydkie!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo