Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

BMW wpadło do stawu. Nocna akcja ratunkowa służb (zdjęcia)

W nocy z czwartku na piątek w Klementowicach pojazd osobowy wypadł z drogi i wpadł do stawu. Na miejscu działania prowadziło kilka zastępów straży pożarnej z terenu powiatu puławskiego oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Lublina.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed północą w miejscowości Klementowice w gminie Kurów w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i wpadł do stawu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z PSP w Puławach, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego „LUBLIN-4”, OSP Kolonia Klementowice, OSP Klementowice i OSP Kurów – łącznie osiem zastępów straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Kiedy na miejsce dotarły pierwsze zastępy strażaków okazało się, że w stawie znajduje się pojazd osobowy marki BMW. Z wody wystawał jedynie dach auta, na którym stały dwie osoby, które opuściły samochód przez szyberdach. Następnie przy pomocy ratowników zostały one ewakuowane na brzeg i przekazane pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia: OSP Kolonia Klementowice

10 komentarzy

  1. Kolejny burakowóz wyeliminowany, i pięknie….

  2. będziesz miał wodowanie :p

  3. A czemu nikt nie pisze czy ucierpiały kaczki krzyżówki nocujące na tym akwenie? To chyba ważniejsze od jakiegoś bmw?

  4. bzykanka nie bedzie , za to nauka pływania była

  5. Wsiowe driftery. Czekali na śnieg, bo na suchym szrot nie ma siły zerwać 😆

  6. Oj tam. Nic sie nie stalo – wszyscy zyja, a auto i tak bylo szrotem. Przynajmniej dobrze się bawili i kierowca ma się teraz czym chwalić. Zrobił niezły drift.

  7. Będzie akwarium

  8. Dobrze, że był szyberdach bo mogłyby być dwa topielce.

  9. To @bimmer na eskapadzie

Dodaj komentarz

Z kraju