690 680 960

Groźny wypadek w Wielkanoc. Audi wypadło z drogi i dachowało na polu (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Chotyłowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i dachował na przydrożnym polu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 13 w miejscowości Chotyłów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Audi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Małaszewicz i Chotyłowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca pojazdem zjechała z drogi, a po chwili auto dachowało, zatrzymując się na polu.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. OSP Chotyłów)

9 komentarzy

 1. Dziadek Slamsonowicz

  Audi wypadło z drogi i dachowało na polu, bo za wolno jechał, żeby go mogły zatrzymać te przydrożne drzewa na horyzoncie

 2. Niewielkie szkody, będzie jeszcze jeździł.
  Ceterum censeo Moscuam esse delendam.

 3. Znowu ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

 4. Do
  Dziadek Slamsonowicz (kierująca pojazdem zjechała) czytaj uważniej

 5. Klapa na gładko, zderzak bez miejsca na tablicę to pytanie gdzie jest tablica rejestracyjna?

 6. Aldi na tapecie a nasz wszystkowiedzący ekspert nie komentuje ? Wyjechał na święta czy jak ?

 7. Frania co prawda nie ma bo zabroniłem mu w ramach terapii w niedziele i święta korzystać z internetu , ale ma godnych następców ,niejaki „WAS „zapewne z tą samą jednostką chorobową ….panie WAS zapraszam do gabinetu ,co prawda przypadek Frania jest ciężki i nie łatwo poddaje się terapii i lekom ,ale może w pańskim przypadku będzie lepiej i przywrócimy panu prawidłowe działanie mózgu ….

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas