Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek w Lublinie, zderzyły się dwa audi. Cztery osoby zostały ranne (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowane jest skrzyżowanie al. Andersa i ul. Walecznych w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 20:05 na al. Andersa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Walecznych zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca jednego z audi jechał al. Andersa w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z audi, którego kierowca poruszał się z naprzeciwka i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Walecznych.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby podróżujące jednym z pojazdów. Kierowcy drugiemu z aut nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane.

(fot. lublin112, nadesłane – Daniel, Anna, Adrian, Szymon)

71 komentarzy

  1. Kolejny raz okazało się, likwidacja rejestratorów wjazdu na czerwonym miała sens. One tamują ruch, bo zmuszają tych co mają czerwone do zatrzymania się.
    Jest to bez sensu, żeby tylko ci co mają zielone mogli jechać, a cała reszta musi bez sensu stać i czekać.

    • Radar rejstrujacy wjazd na czerwonym nic nie pomoze jak kierowca przegapi to czerwone. Spora czesc tego typu wypadkow nie jest specjalnym zignorowaniem wskazan sygnalizacji swietlnej.

  2. Tylko w Lublinie mało kto jeździ dozwoloną prędkością. Wczoraj jezdzilem i nie było samochodu który by nie wyprzedzał a jechałem 60 km/h. Wiecznie zabiegane te szczurki z wielkiego miasta

Z kraju