Andrzej Duda odwiedzi dzisiaj nasz region. Będzie w dwóch miastach i parku narodowym

Kampania wyborcza dobiega końca, dzisiaj w województwie lubelskim z mieszkańcami oraz leśnikami spotka się ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Wszystko jednak wskazuje na to, że to nie ostatnia jego wizyta w naszym regionie.

Po raz kolejny w województwie lubelskim będzie gościł prezydent Andrzej Duda. Swoją wizytę rozpocznie od Poleskiego Parku Narodowego. O godzinie 9:00 ma odwiedzić Ośrodek Dydaktyczny w Starym Załuczu, w planie jest też spotkanie z leśnikami, a nawet wypuszczenie młodych żółwi błotnych do zbiorników wodnych.

Następnie Andrzej Duda uda się do Białej Podlaskiej. O godzinie 11:30 pojawi się na Placu Wolności, gdzie będzie zachęcał mieszkańców do oddawania głosów w zbliżającej się II turze wyborów prezydenckich właśnie na niego. Kolejnym punktem będzie wizyta w Łukowie. W tym mieście ubiegający się o reelekcję prezydent ma się pojawić o 13:45, a o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w parku miejskim.

Pomimo tego, że do końca kampanii prezydenckiej zostały zaledwie trzy dni, to prawdopodobnie nie ostatnia wizyta Andrzeja Dudy w województwie lubelskim. Na razie nieoficjalnie wiadomo, że ostatnim miastem, jakie przed ciszą wyborczą odwiedzi prezydent, będzie Zamość. Ma się spotkać z mieszkańcami miasta oraz wygłosić ostatnie przed wyborami przemówienie.

(fot. Sztab Wyborczy AD)

21 komentarzy

 1. Biedni biznesmeni plują na Dudę i Pis bo uszcelnili im vat, podnieśli najniższą krajową itd. Nie mogą już aż tak bardzo okradać państwa i pracowników

  • rolnik co nieznalazł żony

   Mylisz się dzieciaczku, plują zwykli ludzie których na coraz mniej rzeczy stać i coraz liczniejsza grupa bezrobotnych. Wolska naszych marzeń.

  • Widzisz biznesmeni sobie bez Dudy poradzą, Ci najwięksi przeniosą firmy do innego kraju gdzie podatki są stałe i mniejsze. Słabsi zejdą do szarej strefy ale czy Duda bez ich podatków sobie poradzi?

 2. Końskie zaloty 😉

 3. Ciepły pal gumę z Lubelszczyzny, wooon!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”