Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Andrzej Duda odwiedzi dzisiaj nasz region. Będzie w dwóch miastach i parku narodowym

Kampania wyborcza dobiega końca, dzisiaj w województwie lubelskim z mieszkańcami oraz leśnikami spotka się ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Wszystko jednak wskazuje na to, że to nie ostatnia jego wizyta w naszym regionie.

Po raz kolejny w województwie lubelskim będzie gościł prezydent Andrzej Duda. Swoją wizytę rozpocznie od Poleskiego Parku Narodowego. O godzinie 9:00 ma odwiedzić Ośrodek Dydaktyczny w Starym Załuczu, w planie jest też spotkanie z leśnikami, a nawet wypuszczenie młodych żółwi błotnych do zbiorników wodnych.

Następnie Andrzej Duda uda się do Białej Podlaskiej. O godzinie 11:30 pojawi się na Placu Wolności, gdzie będzie zachęcał mieszkańców do oddawania głosów w zbliżającej się II turze wyborów prezydenckich właśnie na niego. Kolejnym punktem będzie wizyta w Łukowie. W tym mieście ubiegający się o reelekcję prezydent ma się pojawić o 13:45, a o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w parku miejskim.

Pomimo tego, że do końca kampanii prezydenckiej zostały zaledwie trzy dni, to prawdopodobnie nie ostatnia wizyta Andrzeja Dudy w województwie lubelskim. Na razie nieoficjalnie wiadomo, że ostatnim miastem, jakie przed ciszą wyborczą odwiedzi prezydent, będzie Zamość. Ma się spotkać z mieszkańcami miasta oraz wygłosić ostatnie przed wyborami przemówienie.

(fot. Sztab Wyborczy AD)

21 komentarzy

  1. Biedni biznesmeni plują na Dudę i Pis bo uszcelnili im vat, podnieśli najniższą krajową itd. Nie mogą już aż tak bardzo okradać państwa i pracowników

    • rolnik co nieznalazł żony

      Mylisz się dzieciaczku, plują zwykli ludzie których na coraz mniej rzeczy stać i coraz liczniejsza grupa bezrobotnych. Wolska naszych marzeń.

    • Widzisz biznesmeni sobie bez Dudy poradzą, Ci najwięksi przeniosą firmy do innego kraju gdzie podatki są stałe i mniejsze. Słabsi zejdą do szarej strefy ale czy Duda bez ich podatków sobie poradzi?

  2. Końskie zaloty 😉

  3. Ciepły pal gumę z Lubelszczyzny, wooon!!!