Andrzej Duda odwiedzi dzisiaj nasz region. Będzie w dwóch miastach i parku narodowym

Kampania wyborcza dobiega końca, dzisiaj w województwie lubelskim z mieszkańcami oraz leśnikami spotka się ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Wszystko jednak wskazuje na to, że to nie ostatnia jego wizyta w naszym regionie.

Po raz kolejny w województwie lubelskim będzie gościł prezydent Andrzej Duda. Swoją wizytę rozpocznie od Poleskiego Parku Narodowego. O godzinie 9:00 ma odwiedzić Ośrodek Dydaktyczny w Starym Załuczu, w planie jest też spotkanie z leśnikami, a nawet wypuszczenie młodych żółwi błotnych do zbiorników wodnych.

Następnie Andrzej Duda uda się do Białej Podlaskiej. O godzinie 11:30 pojawi się na Placu Wolności, gdzie będzie zachęcał mieszkańców do oddawania głosów w zbliżającej się II turze wyborów prezydenckich właśnie na niego. Kolejnym punktem będzie wizyta w Łukowie. W tym mieście ubiegający się o reelekcję prezydent ma się pojawić o 13:45, a o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w parku miejskim.

Pomimo tego, że do końca kampanii prezydenckiej zostały zaledwie trzy dni, to prawdopodobnie nie ostatnia wizyta Andrzeja Dudy w województwie lubelskim. Na razie nieoficjalnie wiadomo, że ostatnim miastem, jakie przed ciszą wyborczą odwiedzi prezydent, będzie Zamość. Ma się spotkać z mieszkańcami miasta oraz wygłosić ostatnie przed wyborami przemówienie.

(fot. Sztab Wyborczy AD)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Rafał pod żyrandol

 2. znowu korki bo jedzie „święta krowa” ze świtą i spadać do rowu bo im się śpieszy i muszą całą szerokością drogi jechać i gdzie tu jakaś równość i szacunek dla narodu

 3. No to trza by wyciagnac z garazu czolg I jechac srodkiem drogi ciekaw jestem co swita swietej krowy poradzi Na taka przeszkode

 4. Pierwsze trzy komentarze pochodzą od klasycznych zwolenników Rafałka. Prostactwo, któremu skutecznie wmówiono, że jest wyjątkowe.

  • niski wyskiego wzrostu

   czy ty (celowo z małej litery) śmieszna istotko wiesz co oznacza słowo „jurny’ ?

 5. Jedzie tam gdzie obiecywał tanią musztardę i podpaski? 😀

 6. A czeki wyborcze będzie rozdawał ?? Ale on lubi nasz region nie ma miesiąca aby go nie było , szkoda tylko że przed wyborami.

 7. I niech tym wypuszczenie żółwi do tych swoich oczek zajmie się nasz prezydent a Polityka ludzie do tego predysponowani niezalezni

 8. Do lasu jak najbardziej się nadaje i niech tam zostanie.

 9. Do PZL niech się przejedzie.
  Albo do stadniny w Janowie.

 10. Michał Kiciński

  Niestety odwiedza ten zakuty średniowieczny katolicki ,pśaśny zakątek kraju ,gdzie jeszcze jest mentalność z zaboru rosyjskiego ,Bat i jeszcze raz bat Pana a rozumu nic ,mieszkam na wschodzie krajy ,i stwierdzam że tu jest myślenie średniowieczne co ksiądz powie tak musi być ,prostactwo i brak inwidualnego myślenia .

 11. Biedni biznesmeni plują na Dudę i Pis bo uszcelnili im vat, podnieśli najniższą krajową itd. Nie mogą już aż tak bardzo okradać państwa i pracowników

  • rolnik co nieznalazł żony

   Mylisz się dzieciaczku, plują zwykli ludzie których na coraz mniej rzeczy stać i coraz liczniejsza grupa bezrobotnych. Wolska naszych marzeń.

  • Widzisz biznesmeni sobie bez Dudy poradzą, Ci najwięksi przeniosą firmy do innego kraju gdzie podatki są stałe i mniejsze. Słabsi zejdą do szarej strefy ale czy Duda bez ich podatków sobie poradzi?

 12. Końskie zaloty 😉

 13. Ciepły pal gumę z Lubelszczyzny, wooon!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki