Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Groził rodzinie podpaleniem domu, przed policjantami ukrył się w lesie

Włodawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził rodzinie spaleniem domu. 33-latek ukrył się przed policjantami w kompleksie leśnym. Po wytrzeźwieniu będą z nim prowadzone dalsze czynności procesowe.

W środę po południu policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że nietrzeźwy 33-latek z gminy Hańsk grozi swojej rodzinie spaleniem domu.

Natychmiast na miejscu interweniowali policjanci. Jak się okazało, mundurowi zastali pojazd należący do znajomego rodziny z wybitymi szybami, a w budynku gospodarczym porozlewaną substancję oleistą, która mogła być łatwopalna. Policjanci zabezpieczyli butlę gazową przed wybuchem i rozpoczęli poszukiwania awanturnika.

Do działań zaangażowano również funkcjonariuszy z psem służbowym z chełmskiej komendy oraz włodawską straż graniczną ze specjalistycznym sprzętem. Po kilku godzinach 33-latek został zatrzymany. Mężczyzna ukrywał się w kompleksie leśnym.

Mężczyzna znajdował się wewnątrz swojej hondy. Policjanci umieścili go w policyjnym areszcie, gdzie po jego wytrzeźwieniu będą z nim przeprowadzane dalsze czynności procesowe.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Jak groził Skoro był w lesie? Kłótnia rodzinna i następnie pomówienia.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo