Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

24 komentarze

 1. …pewnie tirem ktoś ostro dawał… naczepa poszła na zakręcie uślizgiem i czy to byłby rowerzysta, czy pieszy, czy auto… był bez szans. Tragedia i wyrazy współczucia . A policja niech bardziej nasili kontrole w miejscowościach gęsto zaludnionych gdzie kaskaderów można spotkać o każdej porze, a nie grzać tyłki koło FAMI dawne LZNS.

 2. Często tamtędy przejeżdżałem, zakręt, a raczej cała ulica do bezpiecznych nie należy. Mogli by to poszerzyć.

 3. Z tej góry jest ograniczenie do 60km i powiem szczerze jadąc sportowym samochodem z zajeb… trakcją wolałbym jej nie przekraczać zwłaszcza po deszczu. Dla przykładu inne zakręty jestem w stanie przejechać nawet o 40-50km więcej niż dozwolone. To chyba świadczy o dużym ryzyku na tym odcinku drogi.
  a na marginesie:
  ILE JESZCZE MUSI OSÓB ZGINĄĆ ABY NAWET W OKOLICY BYCHAWY SKOŃCZYŁY SIĘ GŁUPIE WYBRYKI NIEODPOWIEDZIALNYCH KIEROWCÓW

  • Sam się debilku chwalisz swoimi WYCZYNAMI,
   a jeździsz zapewne BMW rocznik 80,
   bredzisz wieśniaku

   • I tu wychodzi kto jest wieśniakiem (nie mylić z osobami mieszkającym na wsi) i twój tok myślenia. Jeżdże toyota gt86 2013 może nie specjalny samochód a mój wpis miał na celu pokazanie ryzyka tego miejsca. Jak tego nie rozumiesz to jest mi bardzo przykro.

 4. Największy burak i mądrala w tej dyskusji to Realista

 5. I tak złagodzili ten j***** zakręt pare łednych lat temu , ale zawsze drżę jadąc tą górą tam przeważnie górę ścinają-jest to normą!

 6. witam w tej tragedii zgineła moja mama i moi dziadkowie i bardzo prosze zbedne komentarze pozostawic dla siebie jak sie nie wie co i jak