690 680 960

Rodzinna tragedia w Gałęzowie. W wypadku zginęły trzy osoby

We wtorek po godzinie 10 na trasie Bychawa – Stara Wieś doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu osobówki z ciężarówką zginęły trzy osoby.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na wjeździe do wsi Gałęzów. W jadącego w kierunku Bychawy fiata uderzyła naczepa ciężarówki poruszającej się w stronę Starej Wsi. Pojazd ciężarowy zjeżdżał z góry i na łuku drogi naczepa częściowo zjechała na przeciwległy pas ruchu. Fiat kierowany przez 56-letnią kobietę z impetem uderzył w bok naczepy, w miejscu gdzie znajdują się osie kół. Pojazd osobowy odbił się i kilkukrotnie dachował, wpadł do rowu a następnie zatrzymał się na boku.

Pomimo podjętej akcji ratunkowej przez strażaków i ekipy pogotowia ratunkowego, nie udało się uratować żadnej z trzech osób podróżujących fiatem. Na miejscu zginęła 56-letnia kobieta oraz jej rodzice.

Ciężarówką jechał 26-latek, był trzeźwy.

Droga z Bychawy w kierunku Starej Wsi była nieprzejezdna przez kilka godzin. Na miejscu trwały czynności policji pod nadzorem prokuratora, które wyjaśnią wszystkie okoliczności zderzenia obu pojazdów.


(fot. Czytelnik Maciek)2014-04-15 17:35:53
(fot. Czytelnik Dominik)

4 komentarze

 1. Współczuje rodzinie 🙁 na wcześniejszych zdjęciach widać, że osobówka (Palio) miała łyse opony zimowe, patrz: urwane koło na jezdni

  • Zastanowilbym sie bardziej nad stanem opon naczepy. I nad predkoscia ciezarowki.

  • Elitarna-Grupa-Wsparcia

   Dobrze przeanalizuj te zdjęcia zanim będziesz pisał bzdury o łysych oponach.
   Wtedy Tobie będzie „Łyso”.

 2. Moze i lyse ale tak jak napisali naczepa byla czesciowa na ich pasie wiec zostaw ten watek. Wspolczuje

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas