Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gałęzów: W zderzeniu fiata z ciężarówką zginęły trzy osoby

We wtorek po godzinie 10 w Gałęzowie pod Bychawą doszło do tragicznego wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniosły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło na wjeździe do wsi Gałęzów od strony Bychawy. Fiat Palio, którym podróżowały trzy osoby w kierunku Bychawy zderzył się z ciężarówką jadącą w stronę Starej Wsi. Wstępnie ustalono, że auto osobowe uderzyło w bok naczepy a następnie kilkukrotnie się obróciło i wypadło z drogi do rowu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Podróżująca fiatem rodzina; dwie kobiety i mężczyzna ponieśli śmierć na miejscu. Droga pomiędzy Bychawą a Starą Wsią jest nieprzejezdna. Auta kierowane są na objazdy. Utrudnienia potrwają jeszcze minimum 2 godziny.

W tej chwili na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Kierujący ciężarówką był trzeźwy.

2014-04-15 12:11:23
(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. …pewnie tirem ktoś ostro dawał… naczepa poszła na zakręcie uślizgiem i czy to byłby rowerzysta, czy pieszy, czy auto… był bez szans. Tragedia i wyrazy współczucia . A policja niech bardziej nasili kontrole w miejscowościach gęsto zaludnionych gdzie kaskaderów można spotkać o każdej porze, a nie grzać tyłki koło FAMI dawne LZNS.

 2. Często tamtędy przejeżdżałem, zakręt, a raczej cała ulica do bezpiecznych nie należy. Mogli by to poszerzyć.

 3. Z tej góry jest ograniczenie do 60km i powiem szczerze jadąc sportowym samochodem z zajeb… trakcją wolałbym jej nie przekraczać zwłaszcza po deszczu. Dla przykładu inne zakręty jestem w stanie przejechać nawet o 40-50km więcej niż dozwolone. To chyba świadczy o dużym ryzyku na tym odcinku drogi.
  a na marginesie:
  ILE JESZCZE MUSI OSÓB ZGINĄĆ ABY NAWET W OKOLICY BYCHAWY SKOŃCZYŁY SIĘ GŁUPIE WYBRYKI NIEODPOWIEDZIALNYCH KIEROWCÓW

  • Sam się debilku chwalisz swoimi WYCZYNAMI,
   a jeździsz zapewne BMW rocznik 80,
   bredzisz wieśniaku

   • I tu wychodzi kto jest wieśniakiem (nie mylić z osobami mieszkającym na wsi) i twój tok myślenia. Jeżdże toyota gt86 2013 może nie specjalny samochód a mój wpis miał na celu pokazanie ryzyka tego miejsca. Jak tego nie rozumiesz to jest mi bardzo przykro.

 4. Największy burak i mądrala w tej dyskusji to Realista

 5. I tak złagodzili ten j***** zakręt pare łednych lat temu , ale zawsze drżę jadąc tą górą tam przeważnie górę ścinają-jest to normą!

 6. witam w tej tragedii zgineła moja mama i moi dziadkowie i bardzo prosze zbedne komentarze pozostawic dla siebie jak sie nie wie co i jak