690 680 960

Fiat uderzył w słup energetyczny. Kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, samochód pochodził z kradzieży

Po pijanemu ukradł samochód kempingowy, podczas jazdy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Usiłować jeszcze oddalić się pieszo, jednak ujęli go świadkowie.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed północą na ulicy Szkolnej w Białej Podlaskiej. Kierujący samochodem kempingowym mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze a następnie uderzyło w słup energetyczny. Kierowca wydostał się z pojazdu i usiłował uciec na piechotę.

Natychmiast zareagowali świadkowie zdarzenia, wśród których był będący w czasie wolnym od służby funkcjonariusz z Warszawy. Po bezpośrednim pościgu ujęli mężczyznę i powiadomili policję.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca fiata, 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał też prawa jazdy, które utracił za wcześniejszą jazdę po pijanemu. Do tego, pojazd którym się poruszał, pochodził z kradzieży. Kilka godzin wcześniej został skradziony z jednej z bialskich posesji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty i stanie przed sądem. Odpowie w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej karany był zarówno za jazdę po pijanemu jak też za kradzież.

(fot. policja)
2017-06-26 17:40:07

3 komentarze

  1. Na zdjęciu jest samochód kempingowy a nie dostawczy ?

  2. Tak i mi się zdaje ze to na dachu to rozkładany daszek-markiza

  3. dostawczy – dowozi brawara i człeków na kemping

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas