Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dziki stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia żołnierzy. Będzie odstrzał tych zwierząt

Na ogrodzony teren jednostki wojskowej dostały się dziki. Teren ten tak im się spodobał, że obecność zwierząt zaczęła stanowić problem. Armia obawia się o życie i zdrowie swoich pracowników.

44 komentarze

 1. Nie wiem jak jest teraz ale naście lat temu pestek nie żałowali, nawet człowiek klął że musi tachać pełną ładownice z magazynkami do kałacha. Kiedys przy magazynach amunicji jak by coś tłukło się po krzaczorach to po dwóch komendach zostało by z dzika sitko wszak to obiekty ścisłe i nie było by się potrzeby wiele tłumaczyć .

 2. kurcze to trzeba naszą armie zwolnić a zatrudnić dziki 🙂 skoro sie żołnierze boją dzików to jak nasz mają przed wrogkiem bronic?

 3. Czy tego powodu że jest pierwszy dzień wiosny i dzieciaki zamiast iść do szkoły poszły na wagary ,na lublin112 ? Kiedyś szło się do parku albo do kina a teraz same gimby laszczą się przed klawiaturą wypisując durne komentarze.

 4. Czy jeden z drugim ma chociaż trochę pojęcia o broni ,czy chociaż prawa jej użycia, dla was wojsko to żołnierz ,bron i ognia ŻENUJĄCE KOMENTARZE ,to nie jeden cywil ma broń i co do wszystkiego ma strzelać np bo siąsiada kot wszedł mu na działkę najlepiej posadzic tyłek przed kompem , klawiaturę w łapy i mieć taką wladzę . Będąc w Ustce w wojsku na warcie zwierzaki hasały jak chciały, myślisz że wojsko to więzienie siatka drut kolczasty i prąd

 5. Do wszystkich krytykujących jednostkę i jej żołnierzy! A co oni mają zrobić? Wylegitymować i uprzejmie poprosić o opuszczenie terenu jednostki. Bo gwarantuje wam że jakby dowódca kazał im strzelać do dzików to byłaby afera na cały kraj że żołnierze się „bawią w wojnę” i strzelają do biednych dzików. Inna sprawa że dopóki taki dzik nie zaatakuje człowieka to strzelanie do niego jest niezgodne z obowiązującym aktualnie prawem o użyciu broni palnej. A za to zarówno dowódca jak i żołnierz, byliby publicznie zlinczowani i skazani na więzienie.

 6. tysiąc walecznych...

  dzielna żołnierz z dzielnym żołnierzem boi się dzika?

 7. Skoro dziki są zagrożeniem dla naszej „armii”, to ją lepiej rozwiążmy. Szkoda na nią pieniędzy.

 8. A w razie „W” jedzenia w lesie dla żołniezy też nie będzie.

 9. Julita Łysakowska

  Zagrożenie dla życia żołnierzy… Kraj debili

Z kraju

Polityka i społeczeństwo