Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Działacze Razem będą apelować o wyłączenie z ruchu aut ul. Królewskiej. Chcą też usprawnienia komunikacji miejskiej

Lubelscy działacze Lewicy Razem odnieśli się do zmian, jakie czekają komunikację miejską. Wskazują na pozytywne zmiany, jednak chcą, aby były one stałe i konsekwentne.

53 komentarze

 1. Te z tymi kartkami na zdjęciu.
  Macie prawo jazdy ?

 2. A co oni/one/ony(?) mają wspólnego z pawdziwą lewicą?

  • To że nic nie mają, są na utrzymaniu rodziców i z nimi mieszkają i pewnie należą do jakiejś koszernej fundacji

 3. W centrum zaorać jezdnie i zasadzić drzewa. Po cho..ę tam smrodochody.

 4. Lewactwo chce zakorkować ulice w mieście a za rok to samo lewactwo będzie domagało się przywrócenia ruchu w ty miejscu. Dlaczego nie domagają się remontu ulic a tych jest wiele do naprawy w mieście.

 5. Biedna ta nasza lewica gdy chce zamykać ulice zamiast walczyć o najsłabszych i przeciwko wszelkiej maści wyzyskiwaczom w tym z dojącym nas coraz bardziej i bez litości rządem. Do takiej lewicy nie chcę należeć, takiej lewicy nie poprę!!!

 6. Przecież Ratusz i Lewica to jedno i to samo po.

 7. Haha, dobre zdjęcie. Takie twarzowe…

 8. Jeżeli miasto wydaje pieniądze na rowery zamiast na komunikację zbiorową, to chyba normalne, że autobusów jest mniej.

 9. Jako radny i Sekretarz Zarządu Dzielnicy Dziesiąta wielokrotnie zwracał się do Urzędu Miasta o zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów i trolejbusów, ale zapomniał wskazać źródła finansowania tego „szczęścia”…
  Dzwonie, przecież ktoś musi za to zapłacić.

 10. kronikidewelorozwoju

  „W 2018 roku pojazdy komunikacji miejskiej pokonały 21,5 milionów kilometrów, a na ten rok zaplanowano już tylko 17,4 mln kilometrów.” – i oto mamy dowód na to, że jakubowicki eK0log 700-lecia w ciągu 4 lat wygasił 20% mpk.

Dodaj komentarz

Z kraju