690 680 960

Dwóch braci zaatakowanych maczetami, jeden o mało nie stracił nogi. Sprawca zabarykadował się w domu (zdjęcia)

Właściciel posesji zwrócił uwagę mężczyźnie, ten urażony tym faktem po kilku dniach wrócił uzbrojony w maczety. Zaatakował dwie osoby i uciekł. Został już zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 12 przy ul. Kazimierskiej w Bełżycach. Na jedną z posesji wkroczył uzbrojony w maczety mężczyzna. Zaczął dobijać się do drzwi domu. Kiedy właściciel budynku otworzył drzwi, został zaatakowany.

Krzyki usłyszał znajdujący się w pobliżu brat poszkodowanego, który natychmiast ruszył mu na pomoc. Wtedy agresor ruszył na niego, również zadając mu cios maczetą.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W międzyczasie sprawca uciekł.

Jeden z poszkodowanych, który został uderzony w plecy, odniósł niegroźne obrażenia ciała. Drugi od razu został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Ma poważną ranę nogi.

Policjanci szybko ustalili kto jest sprawcą ataku. Mężczyzna przebywał w jednym z domów przy ul. Zamkowej. Nie chciał się poddać funkcjonariuszom i zabarykadował się w środku. Został już zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Jak udało nam się wstępnie ustalić, sprawca był już karany za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Przebywał też za to kilka lat w więzieniu. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż powód ataku był niezwykle błahy. Kilka dni temu właściciel posesji miał bowiem zwrócić uwagę sprawcy, aby ten nie spożywał alkoholu na jego terenie i nie rzucał śmieci mu na działkę.

Obecnie funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Zabezpieczyli też jedną z maczet, którą mężczyzna zgubił podczas ucieczki.

Dwóch braci zaatakowanych maczetami, jeden o mało nie stracił nogi. Sprawca zabarykadował się w domu (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

38 komentarzy

 1. zakompleksiony gn#j

 2. skoro w bełżycach to po co dajecie że w lublinie ?

  • Materiały od 10 lat są przypisane do powiatów. Bełżyce zlokalizowane są w powiecie lubelskim.

  • Też mnie to wpienia okrutnie i to samo tłumaczenie o powiatach za każdym razem.

 3. ,,Prawo i Sprawiedliwość”. Czy nie widzicie, że w Polin jest gorzej od czasu gdy do władzy doszedł tyran kaczyński tzw. katolik?

 4. Jeden jest żołnierzem

 5. Niezidiociały mimo bulu

  do felka : widać, że głosowałeś na hyżego i popleczników , którzy indoktrynują cię przez tevałen .!!!!

 6. Następna miastowa patologia do kolekcji ale tym razem nie z Lublina.

 7. A to nie tu co IPN kopał hehhe he

 8. Co z tego jak sprawca już na wolności jest i gdzie ta sprawiedliwość

 9. Yndjana dżąs

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas