Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby zginęły w zderzeniu forda z renaultem (zdjęcia)

Raciborscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności dzisiejszego tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów w Markowicach, dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12.30 na ulicy Odrodzenia w Markowicach. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że w wypadku uczestniczył 36-latek kierujący samochodem marki Renault jadący z Markowic w stronę Raszczyc oraz drugi pojazd marki Ford, który poruszał się w stronę Raciborza.

W wyniku zderzenia i odniesionych obrażeń 42-letni kierowca forda i jego 41-letnia pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Jak ustalili mundurowi z drogówki 36-latek był nietrzeźwy. Po przebadaniu alkomatem, okazało się, że w jego organizmie było ponad jeden promil alkoholu.

Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. KPP Racibórz)

12 komentarzy

 1. Kiedy w końcu skończy się przyzwolenie na pijaństwo za kierownicą.

 2. Dlaczego zawsze w takich wypadkach giną niewinni a nie te zapijaczone zera ??? swoją drogą te zniszczenia forda jeszcze nie wyglądaja tak, jakby w środku miał ktoś zginąć na miejscu

 3. Będzie siedział jak nic . A tamci już nie żyją. Szkoda i jego i ich .

  • Dostanie że 3 lata a wyjdzie po 2 latach taka to sprawiedliwość.

  • jego to mi akurat nie szkoda wręcz przeciwnie uważam że takiego bydlaka powinno się dobić na miejscu, następnie wbić przy tej drodze na pal i tak zostawić aż ptaki objedzą do kości to ścierwo !

 4. A tan Racibórz to gdzieś koło Lublina…?

 5. Jak zwykle bydle przeżyło niewinni ludzie zginęli…

 6. CO tu jest jeszcze do ustalania ? pijane bydle zabiło dwie osoby …Każde takie bydle ,powinno być od razu zutylizowane na miejscu

 7. Pijane bydle to fakt i zasłuzyl na olbrzymią karę. Ale ja nie o tym – spójrzcie – Ford i Renault chyba takie równolatki. Bydle w Renault przeżyło. Ford – dwa trupy, Dalej uważacie, że francuskie auta to szrot?

 8. liczy sie szybkosc yoyo pijany mial 100 a ford 50 i dlatego zgineli

Z kraju

Polityka i społeczeństwo