Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie grupy starły się ze sobą na deptaku. Mężczyzna był kopany w głowę, wszystko nagrała kamera (wideo)

Dwóch uczestników nocnej bójki na lubelskim deptaku trafiło do szpitala. Obecnie sprawą zajmują się policjanci, trwa ustalanie danych poszczególnych uczestników awantury.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na lubelskim deptaku. Około godziny 3.00 policja została zaalarmowana o bójce z udziałem kilkunastu osób. Po chwili na miejscu byli już funkcjonariusze, którzy stale dyżurują w tej części miasta.

Jak wstępnie ustalono, starły się ze sobą dwie agresywnie nastawione wobec siebie grupy młodych osób. Jak wyjaśniają świadkowie, uczestnicy bijatyki byli niezwykle agresywni, ofiary były nawet kopane po głowie i bite, kiedy już leżały nieprzytomne na ziemi.

Część uczestników rzuciła się do ucieczki. Dwóch mężczyzn zostało przetransportowanych do szpitala. Jeden z nich po opatrzeniu opuścił placówkę, drugi w niej pozostał. Przekazano nam jednak, że nie odniósł on poważnych obrażeń ciała.

Obecnie sprawą zajmują się policjanci. Zabezpieczone zostały nagrania z kamer monitoringu, trwa ustalanie też danych poszczególnych uczestników bójki.

Nagrania zostały celowo zniekształcone z uwagi na wizerunek osób znajdujących się w kadrze kamery.

47 komentarzy

 1. RYCERZE ORTALIONU ZA KOPANIE LEŻĄCEGO POWINNI IŚĆ PIERDZIEĆ W PASIAKI JAK ZA PRÓBĘ ZABÓJSTWA

  • Nie podają kto to, więc to pewnie banderowskie [***]. I milicja będzie miała „problem” z ich znalezieniem.

 2. Towarzystwo jest jakie jest, ale dziewczyna dzielnie broniła. Nie tak jak te, które tylko narywają i mają z tego radochę. Jednak można stanąć w obronie.

 3. Przećpane miasto, chylące się ku upadkowi. Nie było jeszcze w historii miasta tak ogromnych spadków liczby mieszkańców, a samorząd problemu nie widzi, podwoi lub potroi liczbę ściąganych masowo imigrantów. Wtedy będą głosić że nic złego się nie dzieje, dane meldunkowe będą ukrywać, a tu niespodzianka w ciągu 23 roku ubyło bardzo dużo mieszkańców, bo Ukraińcy uznali że Lublin im się nie podoba. Narzekacie na Ukraińców, ale za 2/3 lata Lublin będzie drugim Zimbabwe

 4. A czy to nie przypadkiem wojownicy szkoły boksu padli jak muchy

 5. Stale to chyba na kebabie dyżurowali policjanci, skoro tamci mieli czas się pozabijać…

 6. Toż to pewnie rycerze koziego grodu .. Gdzie tych 7 co stalo na poczatku .. A pozniej ochoczo zostawili kolegow . tam tylko takie braterstwo 2 lezy 7 spierd**la .

 7. Bokserzy padli jak muchy 🙂 w końcu ktoś pokazał tym narkomanom ze nie są panami podwórka, hehe malutki ten na P latał dookoła jak mucha i na koniec udało mu się odlecieć patrząc jak kolega dostaje buty. Przyjaźń!!😂😂
  Niech sami się wybiją będzie spokój.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport