690 680 960

Doprowadził do kolizji, w aucie miał marihuanę (zdjęcia)

Dzisiaj rano na jednym ze skrzyżowań w Zamościu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca kolizji miał w aucie marihuanę.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 5 na rondzie im. Kardynała Wyszyńskiego w Zamościu. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Seat wjeżdżając na rondo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na skrzyżowaniu kierującemu volvo i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala został przewieziony 20-letni kierowca seata. Jak się okazało po badaniach nie doznał on poważnych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Jednak kierujący seatem, ze szpitala trafił prosto do komendy. Jak się okazało mężczyzna miał w pojeździe marihuanę. Z uwagi na okoliczności świadczące o tym, że 20-latek w czasie zdarzenia mógł znajdować się pod działaniem narkotyków, od młodzieńca pobrano krew do dalszych badań.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Trwa wyjaśnianie szczegółowego przebiegu zdarzenia drogowego. Policjanci będą też ustalać skąd 20-latek miał narkotyki. Wkrótce stanie on przed sądem, gdzie odpowie za spowodowanie kolizji i posiadanie narkotyków.

(fot. Policja Zamość)

16 komentarzy

 1. [email protected]@@ny narkoman, powinni pokazać twarz sprawcę

 2. Współczuję kierowcy.

 3. A to bandyta 😉

 4. Pokarać za susz roślinny. Dziwne prawda?

 5. To jest właśnie przykład na nieszkodliwość marihuany. Młodzi ludzie otumanieni lewacką propagandą o nieszkodliwości narkotyków miękkich uzależniają się i powodują wypadki, są sprawcami rozbojów i kradzieży. Przestępstwa pod wpływem marihuany są jednymi najbrutalniejszych, ponieważ narkomani mają wyłączone poczucie winy. Polska tonie w narkomanii i nikt nic z tym nie robi. Polska będzie wolna od narkomanii albo w ogóle jej nie będzie!

  • Anka weź się w [email protected]@ij w ten pusty łeb nie był pod wpływem marihuany a tylko ja posiadał

  • Brawo za porównywanie trawy do heroiny, czy nie wiadomo czego. Alkoholizm to też narkomania jak dla mnie i powoduje dużo więcej szkód społecznych niż osoby palące, które notabene są odizolowane od społeczeństwa, ponieważ społeczeństwo myśli tak samo kwadratowo jak Pani, przez co osoby palące są przyrównywane z przestępcami. Proponuję się wykształcić w jakimkolwiek stopniu i dopiero potem zabierać głos w dyskusji. Niech Pani będzie wolna, ale od propagandy i niech Polska będzie wolna od propagandy. peace

 6. Brutalne przestępstwa pod wpływem marihuany? Hahahahahah

 7. Hahaha. P Ania żal….

 8. Ogólnie, nigdzie nie jest napisane, że był pod wpływem marihuany, a tylko ja posiadał. Ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem? A nawet jeżeli posiadał ja w aucie to nie koniecznie jest ona jego? Czy jest napisane, że przyznał się do posiadania? Cebulaki osądzają bez zastanowienia, nie biorąc żadnych aspektów pod uwagę.

 9. To zaszalał chłoptaś :)))

 10. Jak palił w ciągu tygodnia ostatniego to na pewno wyjdzie, a polskie prawo jest niedorobione i odpowie tak samo jakby prowadził w stanie nietrzeźwości czyli przestępstwo. Mimo, że efektów działania nie ma już po kilku godzinach. W niektórych krajach nawet na podstawie badań krwi jest ustanowiona dopuszczalna zawartość i na tej podstawie określa się czy kierowca w momencie prowadzenia był pod wpływem czy nie. Dlatego że od pewnego poziomu nie wpływa to na nic.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…