690 680 960

Donald Tusk stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Powód? Było za szybko w obszarze zabudowanym

W sobotę policjanci zatrzymali pojazd, którym kierował Donald Tusk. Jak się okazało, polityk jechał w obszarze zabudowanym z nadmierną prędkością. Sprawę kontroli skomentował na Twitterze.

100 komentarzy

 1. „Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat. Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusji.” – całkowicie obiektywnie uwaga w punkt.

  • Co w punkt?? Hipokryta, co miał powiedzieć innego?? Pic na wodę fotomontaż!!1Tyle się mówi o nadmiernej prędkości i brawurze, że idiota mógłby normalnie prowadzić!!! Ciekawa jestem, czy był trzeźwy i czysty (w sensie – nie naćpany), bo często jego zachowanie wskazuje na spożycie lub ćpanie. A w unii takie miał towarzystwo – kto z kim przystaje takim się staje!!!

 2. Pewnie suszarkowy dostanie order 😉

 3. A mnie najbardziej martwi: z czego bidulek teraz będzie żył do wypłaty, gdy zapłaci ten mandat.
  Może jakaś zrzutka?

 4. Zdrajca narodu Polskiego .

 5. Powininien dostać mandat od zarobków i posiadanego majątku jak jest w Szwajcarii to ludzie by się NAUCZYLI jak by dostał 300 000 tyś. To by walnęło po kieszeni , prawo politycy robią pod siebie .

 6. Pamiętajcie on mógł zabić wasze dziecko

 7. Czy aby na pewno był trzeźwy ? Ostatnio widać po ślipiach obłęd a 107 na 50 to potwierdza

 8. Słabo, pisiory po 150 jeżdżą i jeszcze demolują wszystko wkoło.

 9. TUSK TEN AGENT NIEMIECKI NIECH WRACA DO SWOJEJ ANGELI

 10. Brawo prawie myślący obywatele Lubelszczyzny, jechać z Tuskiem chwalić kaczyńskiego, z tym że kaczor nawet nie ma prawa jazdy jak i rodziny kobiety i ogólnie życia, kaczora wożą za nasze, Tuska też, jednak jak widać czasem sam jeździ, poza tym zrzucanie wszystkiego z jeden partii na drugą pokazuje tylko jakimi ubogimi ludźmi jesteście i jak myśleć nie potraficie, co się zmieniło od tych 25 czy 30 lat gdy te partie zmieniają się stołkami??? odpowiadam nic, jak płacicie srogie podatki tak płacicie coraz większe, jak z zapowiedzi polska się miała rozwijać, tak się nie rozwija na takim poziomi jak Obie te złodziejskie partii się chwalą, PO sprzedawało polskie firmy, PIS woli normalnie rujnować jakimiś lockdownami. nie mówiąc już o funkcjonariuszach policji których partie radzące swoimi decyzjami zwyczajnie zeszmacili, nie logicznym jest to że policjant musi klepać mandaty za wszystko, a nie sam oceniać sytuacje czy należy wlepić mandat czy upomnieć. O polityce pro mandatowej nie wspomnę, ile kupionych przez ostatnie lata było radiowozów a ile karetek pogotowia, gdzie karetki służą wszystkim, a radiowozy służą do zarabiana pieniędzy. Tusk stracił prawko wielkie halo, jak samochody rządowe spychały auta z drogi, jadąc DK74 od janowa na frampol, nikt nic nie mówił, jak inni politycy sadzą ile im pasuje bo mają immunitet nic nie mówicie, jak radiowóz policji jedzie 90 w zabudowanym, nic nie mówicie. Prosta odpowiedź patrząc na was jesteście hipokrytami nie potrafiącymi logicznie myśleć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku