Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czworo Polaków zginęło w wypadku w Holandii. To mieszkańcy naszego regionu (zdjęcia)

W Holandii odnaleziono samochód z ciałami czterech osób. Auto znajdowało się w wodzie. Jak ustaliliśmy, ofiary to mieszkańcy naszego regionu.

33 komentarze

  1. Jeden Janki koło Hrubieszowa

  2. niekorzystne warunki pogodowe to wersja pewnie w Polsce, w Holandii pewnie napiszą niedostosowanie prędkości do warunków czyli zgodnie z prawdą, zapewne jechali ostrożnie tak jak Holendrzy, tylko silny wiatr ich zdmuchnął…?

  3. taaaa jada tam co dziennie setki aut i wszyscy żyją ale musial sie pojawić taki jeden z pod lubelskiej wsi co un mundry taki jest że wszystkim pokaże – i pokozoł FEST!!
    BRAWA DLA PANA – CZTERY ZERA – ZEMSTA HITLERA !!!

  4. W Holandii często pracuje się aż 10 godz w tym 3 przerwy 15-30-15 min(9 godz pracy) w soboty do 13 godz albo wcale uważam że jest ok. w innych krajach np jak Niemcy jest gorzej bo pracujesz i 12- 16 z jedną przerwą w soboty i niedziele również.Drogi są raczej dobrze utrzymane , i brak kontroli Polacy jeżdżą za szybko tam a często pod wpływem i są tego skutki.

  5. Janki koło Hrubieszowa …to już ukrainiec

  6. po niektórzy z was niech postawia sie na miejscu rodzin które straciły bliskich w tym wypadku i zastanowiom się czy chciałyby czytać takie wpisy o swych bliskich. Uszanujcie ból tych rodzin jeśli posiadacie chodz trochę godności.