690 680 960

Chciał uniknąć kary, połknął woreczek z marihuaną

Na widok policjantów połknął woreczek i aluminiowe zawiniątko z zawartością marihuany. Młody mężczyzna trafił do szpitala.

W minioną sobotę wieczorem policjanci na jednym z parkingów w Zamościu zauważyli młodego mężczyznę, który na widok mundurowych próbował się oddalić. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powody nerwowego zachowania młodzieńca.

Kiedy mundurowi podchodzili do niego on w tym czasie szybko wyjął z kieszeni „foliowe zawiniątko” i połknął je. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać, jednak został schwytany przez dzielnicowych. Na miejscu interweniował zespół ratownictw medycznego, który przewiózł 21-latka do szpitala.

Tam okazało się, że połknięte przez 21-latka z Zamościa przedmioty to foliowy woreczek oraz folia aluminiowa z zawartością marihuany. Młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie, a środki odurzające zabezpieczone. W niedzielę 21-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Wyjaśniając swoje postępowanie oświadczył, że narkotyki połknął z obawy przed odpowiedzialnością karną za ich posiadanie.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

  Szybko wyjęli połknięte przedmioty,czyż by przez odbyt w latexowych rekawiczkach?

 2. chore prawo ! starsi Niemcy czy Francuzi siedzą sobie w knajpach, popalają mając świetny humor, a młody chłopak musi jeść folie żeby nie iść siedzieć

 3. I dobrze ścigać narkomanów!

  • Jeżeli odrobina suszonego kwiatka robi z człowieka narkomania, to Ty człowieku jedząc czekoladki z rumem czy wybijając jedno piwo jesteś dla mnie alkoholikiem który bije rodzinę!

   • Alkohol i nikotyna też powinna być ścigana ale w tym chorym kraju tak jest…

  • Ty sam jesteś narkoman! Od kiedy ktoś kto pali marihuanę jest narkomanem? Szczena ci opadnie jak zalegalizują i u nas ziółko, tak jak większość państw zachodu!

 4. Nie zdegalizuja nigdy środków które przyczyniają się do śmierci ludzi bo jakoś musimy umierać w jakimś tempie a marihuana nie zabiją nie da się jej przedawkować więc jest nie legalna rząd wie że ludzie mniej by wyciągali ręce po papierosy i alko

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Sprawdź program Festiwalu Re:tradycja – Jarmark jagielloński. 19-21 sierpnia, Lublin – Stare Miasto
Święto muzyki tradycyjnej oraz finał projektu „Zagraj nam muzyczko. Graj na cały kraj!”
Największe wydarzenie w Lublinie dla osób z niepełnosprawnością
Dożynki dworskie w Muzeum Wsi Lubelskiej
Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin