Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sławomir, Roksana Węgiel, Feel i Michał Szpak wystąpią w Lubartowie z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 2 czerwca o godzinie 16:40 w Lubartowie rozpocznie się koncert, na którym wystąpią znane i lubiane zespoły. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W niedzielę 2 czerwca na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbędzie się koncert z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami wydarzenia są Telewizja Polsat oraz Powiat Lubartowski. Artyści wykonają nie tylko swoje największe przeboje, ale również hity z repertuaru dziecięcego i filmowego, przy których uwielbiają bawić się całe rodziny. Całość poprowadzą Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Wiadomo już, że impreza będzie transmitowana na żywo w Polsacie.

Na scenie zaprezentują się Sławomir, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel, a także Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz zespół 4Dreamers, pierwszy polski boys band od czasów kultowego Just5, nominowany w tym roku do „Fryderyka” w kategorii Album Roku – Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa.

Wydarzenie nieprzypadkowo zostało zorganizowane właśnie w Lubartowie. W połowie maja rozpoczął się bowiem remont Oddziału Położniczo-Noworodkowego lubartowskiego szpitala, na który Fundacja Polsat, przy wsparciu marki Pampers przeznaczyła milion złotych. Placówka ta jest wspierana przez Fundację już od 2003 roku. W tym czasie otrzymała sprzęt medyczny o łącznej wartości prawie 400 tysięcy złotych.

Sławomir, Roksana Węgiel, Feel i Michał Szpak wystąpią w Lubartowie z okazji Dnia Dziecka

(fot. lublin112, nadesłane)

7 komentarzy

 1. Z tego towarzystwa szkoda mi tylko Roksany Węgiel, rozumiem że jest młoda,ma karierę przed sobą i musi się wybić, ale transwestyta + sławomir zniszczą dziecku mózg.

  • Redakcjo, komentarze od takich „zatrutych strzał” powinniście od razu do kosza…
   Ciekawe Kubuniu, ile Ty przekazałeś pieniążków na jakikolwiek cel – poza wspomożeniem przemysłu chmielarskiego…..

 2. Na scenie nie będzie potrzebne oświetlenie, bo od tych gwiazd będzie bił blask i swoim ciepłem ogrzeją wszystkie dzieci w Lubartowie:)

 3. Zacny skład tak mogo śpiewać potem na remizy powrót!

 4. Artyści godni polecenia, są z Michałem Szpakiem nie ma nudy na scenie. Roksana jak najbardziej pasuje do tego towarzystwa będzie pod doborową opieką. Będę oglądać

 5. jaka roksana wengiel, ROXI

 6. Jekie dziecko nie przyszło by na koncert

Z kraju