690 680 960

BMW „zawinęło się” na słupie. Nie żyje taksówkarz (wideo, zdjęcia)

W sobotę wieczorem na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie doszło do tragicznego wypadku. Taksówka uderzyła w słup, kierowca zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21:30 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie, na wysokości LKJ. Kierujący samochodem osobowym marki BMW jadąc od strony centrum, na łuku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie auto uderzyło bokiem w metalowy słup trakcji trolejbusowej. Kierowca został uwięziony we wraku pojazdu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego, aby dostać się do kierowcy. Akcja ratunkowa była niezwykle dramatyczna, ponieważ auto było tak zniszczone, iż do końca nie było wiadomo, czy w środku nie znajdują się też pasażerowie.

Jak ustaliliśmy ofiarą jest 33-latek, taksówkarz jednej z lubelskich korporacji. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Ulica Nadbystrzycka w kierunku ul. Jana Pawła II jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdem przez ul. Romantyczną. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.


(fot. lublin112.pl nadesłane Andrzej, Piotr, wideo nadesłane Michał – dziękujemy!)

97 komentarzy

  1. jezdzil na taxi od maja tego roku !!

  2. od……. się od kiwaka i grubego, bo nie oni prowadzili.
    i uszanujcie zmarłego.

Kursy walut

  • USD 4.1903zł -1.17%
  • GBP 5.2543zł -0.31%
  • EUR 4.5148zł -0.36%
  • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas