Biskupice: Miał dwa promile, wiózł 3-letniego syna

Policjanci ze Świdnika podczas kontroli pojazdu na drodze krajowej nr 12 ujawnili nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna wiózł w aucie swojego 3-letniego syna.

Wczoraj policjanci ze świdnickiej drogówki w miejscowości Biskupice, na drodze krajowej nr 12 zauważyli podejrzanie poruszający się pojazd marki Daewoo Matiz. Auto zostało zatrzymane do kontroli.

Jak się okazało kierowca auta był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu. W pojeździe wraz z 38-latkiem podróżował jego 3-letni syn.

– Kierowca zaistniałą sytuację tłumaczył tym, że wyjechał tylko na chwile do sklepu. Chłopiec trafił pod opiekę ciotki, a jego nietrzeźwy tata do piaseckiego komisariatu. Po sporządzeniu stosownej dokumentacji służbowej został zwolniony do miejsca zamieszkania – informuje asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Teraz sprawa trafi do sądu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

2016-06-10 15:15:35
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. A za narażenie dziecka ile mu grozi? Pozbawic debila praw rodzicielskich…

 2. Powinien trzeżwieć na dołku a następnie z rachunkiem za pobyt trafić przed oblicze Temidy. Teraz ma czas poszukać dojścia do „niezawisłego sądu” i po rozprawie spokojnie odjechać autem.

 3. Borys (oryginał)

  Ciekawe czy dziecko było zapięte w foteliku?

  • I co nie mam racji pijący mają w d….ie prawo i tekst ;za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholi grozi 2 lata; Dostanie zakaz prowadzenia pojazdów i tak będzie jeździł. Zabrać możliwość finansowania 500 plus stworzyć konto dla dziecka by mogło samo wykorzystać pieniądze a nie zakuty łeb wyda na alkohol.

   • Ty zakuty łbie , wiesz ile kosztuje utrzymanie dziecka ? Czemu mierzysz każdego jedną miarą . Ty nie możesz mieć dzieci, bo jesteś za głupi ! ! !

  • Gondol Jerzy z nad Wisły

   I czy było trzeźwe – przecież od samego oddechu tatusia, mogło sie nawalić.

 4. Aaron Fleischmann

  Myślę, że ten smutny news to dobry pretekst, by wystosować pewien apel. Drodzy dziecięcy szoferzy! Tak, do Was mówię. Wy, którzy codziennie korkujecie Lublin tak, że między 7 i 8 oraz 15 i 17 w dni powszednie nie można nigdzie dojechać. Zanim wpakujecie swoje cztery litery do Waszych rydwanów, a Wasze latorośle do dziecięcych fotelików i zaczniecie dzielnie walczyć, by Lublin z 3. miejsca w rankingu najbardziej zatłoczonych polskich miast awansował na miejsce 1., błagam Was: BĄDŹCIE PRZYNAJMNIEJ TRZEŹWI. A jeśli wytrzeźwieć nie zdołacie, przypomnijcie sobie, że jeszcze w latach 90-tych było dużo mniej aut, a dużo więcej dzieci, który też jakoś wtedy do szkół docierać musiały. I nie teleportowały się.

  • Nie ma marszu KOD-u w okolicy, skoro przy kompie siedzisz? Jak bardzo trzeba być ograniczoną osobą, by utożsamiać program pomocy wielodzietnym rodzinom z patologią zaszczepioną przez komuchów? Dopóki w Sądach siedzą wychowankowie poprzedniego systemu i pomimo posiadanych narzędzi prawnych będą łagodnie traktować moczymordy, takich zachowań się nie wypleni. Wracaj na Łonet. Za takie komentarze zyskasz większy poklask. Z innej mańki. Gdzie doczytałeś, że pijaczyna ma więcej niż jedno dziecko i korzysta z tego programu?

   • Andrzejek Dudowski

    PiSlam sie oburzył..normalnie flagowy projekt ktoś Ci obraził, co Ty bidna poczniesz? sie []a przekrecisz niedlugo od tego sytego kraju dzieki Twojemu Pisowi, poza tym to co wyprawia obecny rzad to patologia której nie bylo w PL od kilkudziesieciu lat, wiec nie [] farmazonów!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”