Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Bełżyce: Śmieciarka staranowała hondę, kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu (zobacz nagranie wypadku)

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj po południu na najbardziej kolizyjnym skrzyżowaniu w Bełżycach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek o godz. 13:20 na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej, Kościuszki i Przemysłowej w Bełżycach. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowy man i osobowa honda. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, ze kierujący śmieciarką mężczyzna, jadąc ulicą Krakowską zignorował znaki drogowe i zderzył się z jadącą od strony Opola Lubelskiego hondą. Kierowca samochodu osobowego został przetransportowany do szpitala.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okolicznosci zdarzenia.

Nagranie wypadku otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Tomasz – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2016-05-30 18:42:26

39 komentarzy

  1. Belzyce zaistnialy dzieki kolizji.reszta zero..

  2. na tym skrzyżowaniu najlepsze było by rondo bo czasami stojąc na skrzyżowaniu i tak nic nie widać nawet jeśli się zatrzymamy

  3. okoliczna mieszkanka

    od kilku dni dokladnie ta smiciarka jezdzi okoliczna droga do Bełżyc i na liczniku ma napewno ponad 100 km /h ….na terenie zabudowanym To musialo sie tak skonczyc….. powinni mu zabrac prawo jazdy to zastanowilby sie nad tym jak jeździ

  4. Organizacja ruchu na tym skrzyżowaniu ma być zmieniona, wiem to z (pewnego ! ) źródła. Nie wiem jeszcze jak ale wiem że to nie będzie rondo bo zbyt mało miejsca :/ ale będą zmieniać. za dużo wypadków w tym miejscu.