690 680 960

Auto uderzyło w bariery na ekspresówce. W tym samym miejscu, gdzie wczoraj dachował citroen (foto, wideo)

Ponownie służby ratunkowe interweniowały na obwodnicy Lublina. W miejscu, gdzie wczoraj dachował samochód osobowy, dziś auto uderzyło w bariery linowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 20:40 w miejscowości Płouszowicie – Kolonia w powiecie lubelskim. Na drodze ekspresowej S19 w ciągu obwodnicy Lublina samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż auto poruszała się od strony Rzeszowa. Tuż za węzłem Lublin-Szerokie, jego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego samochód zjechał na lewą stronę, po czym uderzył w bariery na pasie zieleni dzielącym jezdnie.

Jak nam przekazano, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku węzła Sławinek.

Wczoraj wieczorem w tym samym miejscu dachował citroen. Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło w identycznych okolicznościach. Jednak kierowca porzucił auto oraz zostawił rannego pasażera i uciekł pieszo.

(fot. wideo – nadesłane – Paweł)

8 komentarzy

  1. Ten chyba chciał sprawdzić czy da się powtórzyć manewr katapulty. I chyba zdarzenie jest powtarzalne przy odpowiedniej prędkości i odpowiednim tumanie za kierownicą.

  2. Żeby mandaty były po 100 000 zł to i tak tuman z IQ60 coś wykręci. Dlatego powinny być testy inteligencji i osobnicy o IQ poniżeż 95 nie powinni dostać prawa jazdy.

  3. Jak w tym miejscu, gdzie przy pustej drodze można lecieć 200 ktoś mógł stracić panowanie nad samochodem ??
    W kierunku Rzeszowa to rozumiem bo kawałek dalej podczas deszczu na lewym pasie potrafi stać woda lub płynąć taflą w poprzek drogi ale biurkowi znawcy zawsze za winnego uznają kierowcę….

  4. Czy oni na pełnej p… z tego węzła tak się włączają do ruchu czy o co chodzi?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce